جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

برگزاری آیین تجلیل از کارمندان ایثارگر اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری آیین تجلیل از کارمندان ایثارگر اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی

ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / فرهنگی

برگزاری آیین تجلیل از کارمندان ایثارگر اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی

 

 

 

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس آذربایجان غربی در آیین تجلیل از کارمندان ایثارگر اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی ، اشاعه فرهنگ ایثارگری شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس را وظیفه ای همگانی دانست و افزود: انقلاب اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس ابهت دو ابر قدرت شرق و غرب را شکست.

سرهنگ رضوی اظهار کرد: ایران در طول هشت سال دفاع مقدس به تنهایی با 37 کشور جهان که از کشور عراق حمایت می کردند ، جنگید و این در حالی بود که 445 شرکت خارجی ساخت سلاح های نظامی و شیمیایی رژیم غاصب صدام را علیه ایران تجهیز می کردند.

وی افزود: به یقین که خداوند متعال پشت و پناه مردم ایران بود تا بتوانیم با همدلی و انسجام ایجاد شده در برابر دشمن تا بن مسلح مقاومت کنیم و اجازه ندهیم حتی یک وجب از خاک کشورمان به دست دشمنان بیفتد.

وی اضافه کرد: کشور ایران به هیچ وجه روحیه جنگ طلبی و جنگ افروزی نداشته و ندارد ولی در مقابل هر گونه تهدید و تعدی دشمن قدرتمندانه از کیان وطن دفاع کرده و خواهد کرد.

وی با تاکید بر هوشیاری مردم و مسوولان در برابر تهاجم و شبیخون فرهنگی دشمن افزود: دشمنان نظام و اسلام برای سست کردن بنیان خانواده ها و اعتقادات مسلمانان تلاش فراوانی انجام می دهند که در این میان وظیفه مسوولان فرهنگی کشور و مردم در مبارزه و خنثی کردن دسیسه های آشکار و پنهان دشمنان چند برابر می شود.

سرهنگ رضوی گفت: وظیفه تک تک ما ایرانیان پاسداری و حفاظت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است تا بتوانیم این انقلاب را به دست صاحب اصلی آن حضرت مهدی (ع) تحویل دهیم.

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی نیز در این مراسم گفت: شهیدان ، جانبازان ، آزادگان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس چشم و چراغ این انقلاب هستند و زنده نگه داشتن یاد و خاطره آنها وظیفه هر ایرانی است.

عبدالله چمن گلی اظهار کرد: امنیت و آسایش کنونی ما مدیون فداکاری و رشادت های این عزیزان است که با نثار جان و مال و ناموس خود را در راه حفظ آزادی و استقلال ایران اسلامی فدا کردند.

وی افزود: ملت ایران اسلامی با مقاومت و ایستادگی خود در طول هشت سال دفاع مقدس برتری قدرت ایمان و معنویت بر قدرت مادی متکی به سلاح را اثبات کرده و پیام آزادی ، شهامت و شهادت را به ملل آزادی خواه و حق طلب عرضه کردند.

در پایان این مراسم از 14 کارمند ایثارگر اداره کل ورزش و جوانان با اهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.