سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

برنامه های مرکز آذربایجان غربی در سوگ زهرای اطهر (س) - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

اخبار داخلی مرکز

برنامه های مرکز آذربایجان غربی در سوگ زهرای اطهر (س)

برنامه های مرکز آذربایجان غربی در سوگ زهرای اطهر (س)


روابط عمومی / رویدادهای مرکز

صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی بمناسبت شهادت ام ابیها حضرت فاطمه زهرا (س) برنامه هایی را در روزهای 26 تا 28 دیماه پخش می کند

رادیو چی چست با 4 ویژه برنامه (گونش دن بیرپای) با هدف تبیین و تکریم شخصیت  دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه(س)  بمدت 90 دقیقه روزهای جمعه و شنبه 26و27 دی از ساعت 17 به تهیه کنندگی محمدعلی عبدالی و در روز شهادت ، از ساعت 10 صبح بمدت 90 دقیقه  به تهیه کنندگی رضا خاکمردانی و ازساعت 17 به تهیه کنندگی زهرا محمدی بصورت زنده پخش می کند . در این برنامه با حضور کارشناسان مذهبی ابعاد مختلف شخصیت بانوی دو عالم  مورد واکاوی و بررسی قرار می گیرد . گزارش ، مباحث کارشناسی ، پیام مخاطبان ، مداحی و مرثیه سرایی ، ارتباط با مشهد مقدس و قم از بخش های این برنامه است .

سیمای مرکز آذربایجان غربی هم در سالروز شهادت زهرای اطهر (س) ، ویژه برنامه (رسم عاشقی) را روز یکشنبه به تهیه کنندگی حری رضایی از ساعت 8:30 صبح بمدت 60 دقیقه بصورت زنده پخش می کند . این برنامه به بررسی ابعاد شخصیتی آن حضرت از دیدگاه اندیشمندان اسلامی، جایگاه فردی و اجتماعی، نقش ایشان در دفاع از حریم ولایت و امامت، بررسی سبک زندگی ایشان به عنوان الگویی کامل برای جامعه امروزی  با حضور کارشناسان می پردازد. همچنین پرداخت ویژه  در برنامه های زنده  ائویمیز ، اذان نغمه سی و الدوز در روزهای شنبه و یکشنبه از دیگر اقدامات سیمای مرکز خواهد بود .

طراحی صفحه ویژه شهادت در وب ‌سایت مرکز آذربایجان غربی، انتشار عکس نوشت و پوستر ، بازتولید نماهنگ و مداحی های ویژه شهادت ، باز تولید سخنرانی های کوتاه ، اطلاع رسانی مراسم ها و بارگزاری آنها در سایت مرکز ، آپارات ، سروش ، تلگرام و اینستاگرام برای این ایام در دستور کار معاونت فضای مجازی مرکز قرار دارد.

آدرس کوتاه :