حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲۶ مهر ۱۳۹۷

برنامه های صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی در 28صفر - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

برنامه های صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی در 28صفر

روابط عمومی / رویدادهای مرکز

برنامه های صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی در 28صفر

صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی با هدف تبیین نقش پیامبر در هدایت و سعادت بشریت و بازشناسی الگوی اخلاقی و بینش دینی امام حسن (ع) برنامه هایی را در روزهای 25 و 26 آبان تدارک و پخش می نماید .

رادیو چی چست در ایام پایانی ماه صفر ویژه برنامه (گونش دن بیرپای) را با هدف تکریم جایگاه پیامبر اسلام (ص) و ائمه اطهار (ع)  بمدت 120 دقیقه در دو بازه زمانی پنجشنبه 25 آبان از ساعت 17 و جمعه 26 آبان از ساعت 10 صبح بصورت زنده پخش می کند . در این برنامه با استناد به منابع علمي  جايگاه قرآن و عترت ، سير تاريخي انحراف امت بعد از پيامبر، دشمن شناسي ، ضرورتهاي اتحاد  و دلايل شهادت امام حسن مجتبي (ع) تبيين و تشريح مي شود .

سیمای مرکز آذربایجان غربی نیز در سالروز رحلت پیامبر عظیم الشان اسلام و شهادت کریم اهل بیت (ع) ویژه برنامه شبانگاهی (اولدوز) را به تهیه کنندگی حسن فرخی از ساعت21 بمدت 90 دقیقه پخش می کند. این برنامه شامل بخش های مختلفی از جمله گفتگوی کارشناسی، گزارش مردمی، نوحه خوانی و مرثیه سرایی، تشریح تاریخ زندگانی پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجتبی توسط صاحب نظران از جمله مهمترین بخش های این برنامه است.  پخش زنده مراسم عزاداری از حسینیه عاشقان ثارالله  و نیز پخش زنده مراسم قرائت دعای زیارت از بعید از مصلای امام خمینی (ره) ارومیه ساعت 10 صبح بصورت زنده در روز 26 آبان از سایر اقدامات سیمای مرکز آذربایجان غربی است  .

 

 

آدرس کوتاه :