حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

برنامه های صداوسیمای آذربایجان غربی در سالروز حماسه 9 دي - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

برنامه های صداوسیمای آذربایجان غربی در سالروز حماسه 9 دي

روابط عمومی / رویدادهای مرکز

برنامه های صداوسیمای آذربایجان غربی در سالروز حماسه 9 دي

 

صداوسيماي مركز آذربايجان غربي در سالروز حماسه نهم دی و تجديد بيعت امت با ولايت ، با تدارک برنامه های مختلف ، ابعاد اين حماسه تاريخي ملت را بازگو می نماید .

ويژه برنامه تلویزیونی (گفتمان دانشجویی) با رویکرد تبیین 9 دی با حضور اساتید و دانشجویان بمدت 35 دقیقه روز پنجم دیماه بر روی آنتن می رود . برنامه های زنده (اولدوز) و (ائویمیز) روز 7 دی بصورت ویژه به تبیین بصیرت دینی و انقلابی مردم در حمایت از رهبری و تاثیرات اجتماعی و سیاسی این حماسه با حضور کارشناسان مسائل سیاسی می پردازند . سیمای آذربایجان غربی همچنین در حوزه برنامه های تامینی نیز مستند 9 دی را روز شنبه 5 دیماه و مراسم ویژه این روز را بطور زنده از ساعت 10 صبح پخش می کند . همایش ها و نشست های این حماسه بزرگ نیز در قالب 2 برنامه 30 دقیقه ای پخش می شود .

شبکه رادیویی چی چست نیز نمایش رادیویی 9 دی را در 4 قسمت از پنجم دیماه بصورت روزانه برای مخاطبان خود پخش می نماید . مستندهای رادیویی حماسه بصیرت ، راه اینجاست ، چراغ بصیرت و حماسه ماندگار از پنجم دیماه بر روی آنتن می رود . همچنین برنامه دانیشیق با حضور فعالان سیاسی و دانشجویی و کارشناسان روز پنجشنبه از ساعت 13 به تهیه کنندگی مرجان جوادی پخش می شود . این شبکه با چندین عنوان برنامه زنده و تولیدی از قبیل : سلام یاشایش ، سئوگی سارایی ، بیرآخشام بیر سلام ، کندیمیز و جوان به فراخور مخاطب خود این حماسه ماندگار را گرامی خواهد داشت .

تولید و پخش گزارش های خبری و انعکاس برنامه های استانی در این خصوص ، تهیه گفتگوی ویژه خبری ، پوشش خبری حماسه روز نهم دی در بخش های مختلف خبری و اطلاع رسانی و انعکاس و انتشار خبرهای ویژه در سایت استانی خبرگزاری صداوسیما و شبکه های اجتماعی از اقدامات واحد خبر مرکز آذربایجان غربی خواهد بود .

آدرس کوتاه :