رونق تولید ملی | دوشنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

برنامه های برنامه های سالگرد رحلت امام خمینی(ره) و قيام 15 خرداد - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

برنامه های برنامه های سالگرد رحلت امام خمینی(ره) و قيام 15 خرداد

روابط عمومی / رویدادهای مرکز

برنامه های برنامه های سالگرد رحلت امام خمینی(ره) و قيام 15 خرداد

صداوسیمای مركز آذربايجان غربي در روزهاي 14 و 15 خرداد بصورت زنده با پخش ويژه برنامه هایی شخصيت حضرت امام خميني (ره) و ابعاد قيام تاريخي پانزده خرداد را بررسي مي كند .

رادیو چی چست با ويژه برنامه ( سونمز گونش ) در بازه زمانی 14 خرداد از ساعت 10 بمدت 120 دقیقه بصورت زنده به تبيين شخصيت معمار بزرگ انقلاب حضرت امام خميني (ره) ، ويژگيهاي رهبري آن  بزگوار در ابعاد مختلف از جمله سياسي ، ديني و اخلاقي مي پردازد تا مخاطبان خود بويژه نسل جوان را بيشتر با اين شخصيت آشنا گرداند . مباحث كارشناسي ، مسابقه و گزارش مردمي از بخش هاي مختلف اين برنامه مي باشد .
ويژه برنامه 15 خـرداد  نيز بمدت 90 دقيقه از ساعت 10 با بخش هاي متنوع و با دعوت از كارشناسان به ابعاد قيام تاريخي15 خرداد و تاثير گذاري آن در شكل گيري نهضت امام خميني و در نهايت پيروزي انقلاب به تهیه کنندگی محمدعلی عبدالی مي پردازد . علاوه بر اين برخي برنامه‌هاي روتين از جمله عطیرلی چاغلار، سحر زمزمه سی، جوانه های چی چست ، عصر جوانی ، سئوگی سارایی و ائل سوزی نيز به فراخور موضوع به اين مناسبت‌ها پرداخت خواهند كرد.

سيمای آذربایجان غربی هم برنامه هاي مختلفي را برابراين ايام تدارك ديده است كه در اين راستا مي توان به برنامه هاي ائویمیز ، اذان نغمه سی ، رمضان عطری و پخش زنده مراسم سالگرد ارتحال از مصلی امام خمینی و برنامه هاي تاميني و پخش مستندهایی در این خصوص اشاره كرد كه با موضوع رحلت حضرت امام (ره) و قيام خونين پانزدهم خرداد خواهد بود . معاونت خبر هم ضمن اطلاع رسانی و پوشش خبری مراسمات ، گزارش‌هاي متعدد خبري و گفتگوي زنده خبری تهيه و پخش خواهد كرد.

آدرس کوتاه :