رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۱۷ آذر ۱۳۹۸

برنامه هاي مركز آذربايجان غربي در هفته بسيج - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

برنامه هاي مركز آذربايجان غربي در هفته بسيج

روابط عمومی / رویدادهای مرکز

برنامه هاي مركز آذربايجان غربي در هفته بسيج

به منظور گراميداشت هفته بسيج ، صداوسيماي مركز آذربايجان غربي با پخش برنامه هاي مختلف ، ضمن پاسداشت فرهنگ جهاد و شهادت به معرفي فعالیت های بسيج به عنوان نهال برآمده از متن انقلاب مي پردازند .

(عشق مدرسه سي) از توليدات  صداي مركز آذربايجان غربي است كه با رويكرد بسيج و آشنايي با فعاليت هاي آن به تعداد 7 برنامه 30 دقيقه اي هر روز بصورت زنده از ساعت 8:30 به تهيه كنندگي محمدعلی عبدالی پخش مي شود .

برنامه در قالب تركيبي با هدف ارشادي  تربيتي به موضوع بسيج و قابليت هاي آن در دوران دفاع مقدس و دوران سازندگي و توانايي آن در حال حاضر بويژه اقتصاد مقاومتي مي پردازد .

گزارشهاي مردمي ، مسابقه ، كارشناس و تماسهاي مردمي از بخش هاي اين برنامه مي باشد . بررسي و تبيين اهداف بسيج و نقش آن در دوران دفاع مقدس ، بازسازی ، اجرای طرح های محرومیت زدایی و سایر ماموريت هاي آن در عرصه هاي مختلف علمي ، اجتماعي و فرهنگي ، سياسي و نظامي با حضور بسيجيان و فرماندهان از اهداف برنامه مي باشد كه مخاطبان با دستاوردهاي بسيج ، آشنا  مي شوند.  همچنين برنامه هاي سلام ياشايش ، سئوگي سارايي ، عصر جواني ، جوانه هاي چي چست ، بیرآخشام بیرسلام و كنديميز  به فراخور برنامه به موضوع بسيج مي پردازند .

سيماي آذربايجان غربي نيز در هفته بسيج به منظور ارج نهادن به ايثارگري ها ، رشادتها و حماسه آفريني هاي بسيجيان ، در برنامه هاي زنده با دعوت از مسئولان بسيج به كاركردهاي مختلف بسيج در محورهاي فرهنگي ، اجتماعي ، معارفي ، سياسي و بويژه سازندگي و محرومیت زدایی مي پردازد . توجه ويژه به اين مناسبت در برنامه‌هاي روتين تلويزيوني از جمله «اولدوز» «سیری در ورزش» و «ائويميز»و همچنين پخش زيرنويس، نماهنگ، سرود ، كلام رهبري و پخش ویژه برنامه سرو قامتان و سه فیلم سینمایی از دوران دفاع مقدس و پوشش تصویری نمایشگاه بسیج با عنوان گزارش روز از ديگر اقدامات و برنامه هاي سيماي آذربايجان غربي در هفته بسيج است.

 

 

آدرس کوتاه :