حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۵ فروردین ۱۳۹۸

برنامه هاي صداوسيماي مركز آذربايجان غربي دراربعين حسيني - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

برنامه هاي صداوسيماي مركز آذربايجان غربي دراربعين حسيني

روابط عمومی / رویدادهای مرکز

برنامه هاي صداوسيماي مركز آذربايجان غربي دراربعين حسيني

صداوسيماي مركز آذربايجان غربي با هدف تبيين فرهنگ عاشورايي و بازشناسي مفهوم و فلسفه اربعين حسيني برنامه هايي را تدارك و پخش مي نمايد .

 

راديو چي چست ويژه برنامه (قالارگي نهضت) را با تكريم شهادت سالار شهيدان و افزايش بينش نسبت به قيام عاشورا و زنده نگه داشتن اربعين حسيني و بررسي آثار و ابعاد معنوي آن  بمدت 120 دقيقه  از روز شنبه 5  آبان به تعداد پنج برنامه  از ساعت 16 به تهیه کنندگی عزیزه بهمنی و سه شنبه 8 آبان از ساعت 11 صبح به تهیه کنندگی محمدعلی عبدالی بصورت زنده پخش مي كند . توجه به جنبه هاي حماسي و تشريح فضايل معنوي پياده روي اربعين از ماموريت هاي اصلي اين ويژه برنامه است .

سيماي مركز آذربايجان غربي نيز ويژه برنامه (اربعين حسيني) را از محل حسینیه علی بن موسی الرضا به تهيه كنندگي جلیل سبزی در شب اریعین  از ساعت 21:30 بمدت 60 دقيقه پخش مي كند . در روز اربعین نیز برنامه خانواده از ساعت 12:45بمدت 60 دقیقه به این مناسبت  ویژه برنامه خواهد داشت .  ارتباط با گزارشگران اعزامي به كربلا و نجف ؛ مباحث كارشناسي از آيتم هاي اين برنامه است . همچنين معاونت سيما در روز 8 آبان از ساعت 10 بمدت 120 دقيقه مراسم و تجمع عزاداري عاشقان حسيني را از کربلا ، ميدان ولایت فقیه ارومیه و میدان شهيد نوايي خوي بصورت زنده پوشش مي دهد . سيماي مركز آذربايجان غربي  همه این برنامه ها را در راستاي تبيين اهميت زيارت اربعين و نقش پياده روي در وحدت مسلمانان بر روي آنتن خواهد برد . پوشش مراسم مساجد اروميه و عزاداريهاي خياباني و ارتباط هاي زنده متعدد با كربلاي معلي از ديگر اقدامات سيماي مركز مي باشد .

 

 

آدرس کوتاه :