جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

برنامه سازی در صداوسیما حول محور مولفه‌های هفتگانه گام دوم انقلاب - نمایش محتوای خبر

 

 

برنامه سازی در صداوسیما حول محور مولفه‌های هفتگانه گام دوم انقلاب

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی

مدیرکل صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی گفت: دین، اخلاق، امیدآفرینی، آگاهی بخشی، سبک زندگی ایرانی اسلامی، اقتصادمقاومتی و گام دوم انقلاب هفت مولفه مهم در برنامه سازی صداوسیما است. برنامه سازی در صدا و سیما حول محور مولفه های هفتگانه گام دوم انقلابمجرد که در نشست هم اندیشی بیانیه گام دوم انقلاب با حضور اساتید دانشگاه‌های استان و برنامه سازان صداوسیمای آذربایجان غربی سخن می‌گفت: با تشریح بند‌های مختلف بیانیه گام دوم انقلاب افزود: صداوسیما برای شکستن حصرظالمانه رسانه‌ای کشور، گام‌های موثری در دفاع از گذشته پُرافتخار چهل ساله و مسیر ارزشمند طی شده بعد از انقلاب برداشته است وی مقابله با سیاه نمایی رسانه‌های بیگانه در حوزه‌های مختلف پیشرفت کشور، گفتمان سازی در سطح جامعه، عملیاتی کردن بیانیه گام دوم انقلاب، تولید آثار پژوهشی فاخر و امیدآفرینی با همکاری دانشگاه‌های استان را یک ضرورت مهم و اجتناب ناپذیر عنوان کرد. حجت الاسلام اسم حسینی مسئول نهاد نمایندگی،ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی ارومیه نیز در این نشست نقش رسانه ملی وشبکه استانی را در تقویت قدرت شناخت و تشخیص انقلابی و در نهایت عمل انقلابی بسیار مهم و اساسی دانست. جوادی مسئول بسیج اساتید سپاه شهدای استان نیز در این نشست با تقدیر از عملکرد صداوسیما در جنگ رسانه‌ای با دشمنان انقلاب بر هم افزایی فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه‌ها با رسانه ملی تأکید کرد. اساتید دانشگاه‌ها و برنامه سازان صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی نیز در این نشست بر همکاری در تولید برنامه‌های آموزشی، ایجاد کارگروه‌های علمی مشترک، شفاف سازی و پیگیری مستمر مطالبات رهبر معظم انقلاب و مردم، ترویج سبک زندگی اسلامی ـ ایرانی و تولید محتوا در جنگ نرم با رسانه‌های معاند، حمایت از تشکل‌های جوانان در حوزه‌های گوناگون، پرهیزاز روش‌های تکراری در تبلیغ فرهنگ دینی و اسلامی در صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی تأکید کردند.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.