سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

برقراری پرواز ماکو -ترابزون ترکیه ،بزودی - نمایش محتوای خبر

 

 

برقراری پرواز ماکو -ترابزون ترکیه ،بزودی

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

آقای سلیمانی مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اعلام این مطلب گفت :

بر اساس تواهم نامه امضا شده با یک شرکت داخلی به مدت سه سال پروازهای فرودگاه ماکو با برنامه و بصورت هفتگی و هر هفته چهار پرواز از ماکو به تهران صورت می گیرد . او با بیان اینکه بزودی پروازهای ماکو ، مشهد نیز از فرودگاه ماکو برقرار می شود افزود: طبق پیگیری های صورت گرفته پروازهای داخلی دیگر از جمله ماکو ، آبادان و برعکس نیزاز فرودگاه ماکو دایر می شود. آقای سلیمانی از برقراری پرواز های بین المللی از فرودگاه ماکو به مقصد ترابزون ترکیه تا نوروز ۹۸ نیز خبر داد و گفت:‌ برقراری پروازهای روزانه در این فرودگاه از اهداف کوتاه مدتی است که تا پایان سال جاری انجام می شود. سلیمانی افزود: با توجه به قرار گرفتن فرودگاه ماکو در مرز هوایی بین المللی، مرکز سوختگیری هواپیما نیز احداث می شود. مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو همچنین راه اندازی مرکز تعمیرات تخصصی موتور هواپیما از جمله برنامه های توسعه ای فرودگاه ماکو بر شمرد و گفت: ایجاد گردشگری ترکیبی بین مناطق آزاد و ترکیه از جمله رویکردهای سازمان منطقه ازاد ماکو است.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.