اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۶

بررسی وضعیت اقتصادی و فضای تولید و اشتغال استان در راستای شعار سال - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

بررسی وضعیت اقتصادی و فضای تولید و اشتغال استان در راستای شعار سال

روابط عمومی / رویدادهای مرکز

بررسی وضعیت اقتصادی و فضای تولید و اشتغال استان در راستای شعار سال

 

نشست هم اندیشی برنامه سازان  مرکز آذر بایجان غربی با اساتید دانشگاهها به بمنظور بررسی وضعیت اقتصادی استان و پیشبرد فضای کار و اشتغال  در استان در صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی برگزارشد .

 

 مهندس مجرد مدیر کل صدا وسیمای آذربایجان غربی  در این نشست جهش اقتصادی را، مطالبه مقام معظم رهبری از همه ارگانهای مربوطه عنوان کرد و افزود : رسانه ملی در حوزه فرهنگ سازی ، معرفی ظرفیت های سرمایه گزاری و حمایت از تولید کنندگان نقشی موثر دارد و انتظار می رود با کمک دانشگاهیان موضوع تولید و اشتغال برای مدیران اجرایی و فعالان اقتصادی استان تسهیل شود .

مجرد طراحی برنامه های کاربردی وبالا بردن غنای برنامه های اقتصادی را با حضور اساتید اقتصادی استان موثر دانست و عنوان کرد : مطالبه گری یکی از وظایف  رسانه ملی است که باید با طراحی سازو کاری جدید؛ فضای انتقاد پذیری تلطیف شود و مطالبات مردم استان، پیشرفت ها و کاستی ها به صورت کارشناسی، بررسی شود .

در این نشست دکتر دیدار طراحی برنامه های تحقیقاتی و استفاده از تحقیقات پایانامه ها ، دکتر پیری بررسی چالش های مالی ، سرمایه گذاری ، کارآفرینی و مشوق های قانونی سرمایه گزاران ، دکتر شهبازی بررسی مشکلات صنایع و نقش مردم در پیشرفت صنعت ، دکتر زنوزی تشویق  مردم به خرید تولیدات داخلی واستانی ، دکتر حکمتی افزایش مطالبه گری در حوزه افزایش سرمایه های ناملموس ، دکتر پاشازاده بررسی چالش های سرمایه گذاری مالی وفکری در استان و دکتر حیدری بررسی تغییرات اقتصاد ، دانش و تکنولوژی روز دنیا و تحولات مدیریتی مدیران اجرایی مطالبی بود که در زمینه  ساخت برنامه های اقتصادی مطرح شد .

 
در این نشست معاونان ، مدیران و تهیه کنندگان صدا وسیمای آذربایجان غربی هم  ،تولید برنامه های پر محتوا در راستای اقتصاد مقاومتی را با همکاری دانشگاه در جهت تشریح مباحث علمی ، تخصصی و منسجم خواستار شدند .

 

آدرس کوتاه :