جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۹

بررسی مشکلات بخش سیلوانا - نمایش محتوای خبر

 

 

بررسی مشکلات بخش سیلوانا

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

در نشستی که به این منظور در مسجد روستای میراباد جدید بخش سیلوانا ترتیب یافت قاضی پور یکی از نمایندگان مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در سخنانی با اشاره به ثمرات و دستاوردهای انقلاب اسلامی در مناطق مرزی گفت:

ما باید شاکر و قدردان نعمت بزرگ انقلاب اسلامی باشیم و تمام تلاش خود را در جهت صیانت و تحکیم این موهبت الهی بکار گیریم. نادر قاضی پور مسئولان را نوکر و خدمتگذار مردم بویژه ساکنان مناطق مرزی خواند و افزود: عشایر مرزداران و حافظان کیان اسلامی هستند و مسئولان با تمام توان برای حل مشکلات و تامین معیشت انان تلاش می کنند. وی با اشاره به مسائل و مشکلات مطرح شده در این نشست تصریح کرد:مشکلات و خواسته های منطقه سیلوانا و روستای میراباد جدید این بخش با جدیت پیگیری خواهد شد. این نماینده مجلس با بیان اینکه دشمن از هر طریقی از جمله فشار اقتصادی سعی در مقابله با پیشرفت روز افزون نظام اسلامی دارد تصریح کرد:در سایه رهبری داهیانه ولایت فقیه و همراهی و همدلی مردم نظام اسلامی همچنان شکست ناپذیر باقی خواهد ماند. در این نشست تعدادی از مسئولان و اهالی منطقه مشکلات خود را مطرح کردند و تعدادی از مسئولان حاضر پاسخ ها و راهکارهای لازم برای حل این مشکلات را ارائه کردند.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.