جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۹

بررسی روند توزیع اقلام اساسی مردم - نمایش محتوای خبر

 

 

بررسی روند توزیع اقلام اساسی مردم

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اقتصادی

 توزیع گوشت گرم، و گوشت منجمد و میوه به قیمت دولتی بخشی از مباحث مطرح شده در این جلسه بود. ابتدا حسینی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان غربی با اشاره به نزدیک شدن سال نو از اعضای جلسه خواست در تامین و توزیع مناسب اقلام پروتئین‌ی و و میوه شب عید مردم جدیت بیشتری به خرج دهند. سپس محسن پور مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام جهاد کشاورزی با اشاره به تامین 65 تن گوشت گرم قرمز با قیمت دولتی گفت: این میزان گوشت با قیمت هر کیلو 39 هزار تومان به مصرف کنندگان عرضه میشود. همچنین 495 تن گوشت منجمد قرمز و مرغ هم درسردخانه این شرکت ذخیره شده که گوشت قرمز منجمد کیلویی31500 تومان و گوشت مرغ منجمدم کیلویی 8900 تومان در میان مصرف کنندگان توزیع خواهد شد. تامین مناسب بازار شکر و برنج استان هم دیگر موضوع جلسه بود که در این مورد آقایاری مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی از ذخیره خوب 2440 تنی شکر و 750 تنی برنج خبر داد و گفت: این اقلام پرمصرف نیز با قیمت دولتی و به ترتیب 3 هزار تومان برای شکر و 4 تا 5300 تومان برای دو نوع برنج به دست مصرف کننده خواهد رسید. در مورد بحث تامین میوه شب عید مردم هم حیدری مدیرعامل شرکت تعاون روستایی از ذخیره 3000 تنی سیب و پرتقال با 15 درصد زیر قیمت بازار خبر داد و گفت : توزیع این میوه ها هم از 25 اسفند در 400 غرفه شروع خواهد شد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.