جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

برخورداری از روحیه انقلابی و خودباوری و دستاورد "ما می توانیم " - نمایش محتوای خبر

 

 

برخورداری از روحیه انقلابی و خودباوری و دستاورد "ما می توانیم "

چهل سال پیش، انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) به عنوان انقلابی معنوی و معرفتی با تکیه بر مبانی خود و آوردن مفهوم جدیدی برای زندگی بشر، مؤلفه های شکل گیری «اعتماد به نفس ملی» را فراهم کرد. امروز یکی از درخشان ترین کارنامه های جمهوری اسلامی، برخورداری از روحیه انقلابی و خود باوری و اعتماد به نفس در مقابل دشمنان است. آنگونه که رهبر معظم انقلاب در تبیین اهداف بزرگ نظام اسلامی همواره تاکید کرده اند، جمهوری اسلامی ایران باید به کشوری پیشرفته، قدرتمند، شریف، صاحبِ حرف نو، دارای عزت، سرشار از معنویت و ایمان و برافرازنده‌ی پرچم تمدن نوین اسلامی تبدیل شود. یکی از مهمترین عرصه بروز دستاوردهای این استقلال و خودباوری، عرصه های علمی بوده است. علاوه بر پیشرفت در عرصه های گوناگون علمی مانند فن آوری هسته ای با وجود شدیدترین فشارهای سیاسی و اقتصادی و ظالمانه ترین تحریمهای بین المللی، گسترش عزت اسلامی ملت ایران در جهان و مطرح شدن ایران به عنوان الگویی برای تمامی ملت های جهان را می توان از آثار اعتماد به نفس ملی ایرانیان در عرصه های داخلی،جهانی و بین المللی دانست. با وجود همه کارشکنی‌ها و مانع‌تراشی‌های دشمنان، امروز با افتخار می‌توان گفت ملت ایران در چهل سالگی انقلاب بر موضع «ما می ‌توانیم» ایستاده‌ و در این فرصت جدید نیز اقتدار و قدرت خود را در مقابله با تحریم‌ های بی ‌رحمانه دشمن نشان خواهد داد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.