جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

بالاترین‌عمل صالح خدمت به مردم - نمایش محتوای خبر

 

 

بالاترین‌عمل صالح خدمت به مردم

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی

بالاترین‌عمل صالح خدمت به مردم

 

حجت الاسلام قریشی در جلسه هم اندیشی روحانیان شهرستان ماکو گفت:

تاثیر کلام زمانی حاصل خواهد شد که خود به آن عمل کنیم. نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه با تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا و هفته زن با اشاره به جایگاه والای حضرت فاطمه زهرا افزود: ایمان و عمل صالح تنها در روز قیامت نجات دهنده انسان خواهد بود که باید از حضرت فاطمه زهرا الگو گرفت.

امام جمعه ارومیه خطاب به دیران گفت:وابسته به مقام و پست های دنیوی نباشید و کار خود را فرصت برای خدمت بدانید و از این فرصت برای آبادانی آخرت خود بهره بگیرید وی ادامه داد: در روز قیامت هیچ کدام از پست و مقام های دنیوی به درد نخواهد خورد فلذا خود را اسیر میزهای موقت خود نکنید نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی بیان کرد:

بالاترین‌عمل صالح برای مدیران خدمت به مردم و حل مشکلات آن ها است. امام جمعه ماکو هم در این جلسه از روحانیان به عنوان پایه گذاران و هدایت گذاران انقلاب نام برد و گفت: برای تمدن سازی امروز روحانیان باید در حد طراز انقلاب بوده و علم و دانش خود را افزایش دهند.

حجت الاسلام هاشمی با اشاره به فرا رسیدن انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حضوری با بصیرت، آگاهانه و حداکثری در پای صندوق‌های رای را وظایف روحانیان و آگاهی دهی آن‌ها به مردم بیان کرد. تجلیل نماینده، ولی فقیه در استان از خانواده شهید حجت الاسلام قریشی نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه در ادامه سفر خود به شهرستان ماکو با عیادت از پدر و مادر شهید جعفر صادق پام در ماکو از والدین این شهید تقدیر و تجلیل کرد

. در این دیدار که امام جمعه ماکو و جمعی از مسئولان شهر ماکو هم حضور داشتند حجت الاسلام قریشی با تقدیر از پدر و مادر شهید پام که در عملیات والفجر هشت و در منطقه فاو به فیض شهادت نائل آمد گفت: شهدا مایه عزت و آبروی جمهوری اسلامی هستند.

نماینده، ولی فقیه و امام جمعه ارومیه در این دیدار با تبریک روز ولادت حضرت فاطمه زهرا به مادر و پدر این شهید بزرگوار افزود: شهدا برای والدین خود ذخیره آخرت هستند و یقینا مورد عنایت خداوند متعال قرار خواهند گرفت گرفت. در این دیدار نماینده، ولی فقیه با اهدا لوح و هدیه از پدر و مادر این شهید بزرگوار تقدیر کرد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.