جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

باز باران . . . - نمایش محتوای خبر

 

 

باز باران . . .

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

 بارش باران که به طور متناوب از شب گذشته دراستان به خصوص شهر ارومیه آغاز شده است موجب آبگرفتگی معابر و جاری شدن آب در مسیلها و رودخانه ها شد.

همچنین بارش باران شدید در شب گذشته و سفید پوش شدن ارتفاعات شهرستان چالدران به دنبال بارش برف گزارش شده است . هواشناسی آذربايجان غربی پیش بینی کرده است آخر هفته توام با رگبار باران ، سیلابی شدن مسیلها و کاهش محسوس دما همراه خواهد بود از امروز نیز با ورود توده هوای سرد دمای هوا در استان ۶ الی ۸ درجه کاهش خواهد یافت . هواشناسی استان به کشاورزان هشدار داده بود تا تدابیر لازم برای جلوگیری از سرمازدگی محصولات کشاورزی را اتخاذ کنند . مدیریت بحران آذربایجان غربی نیز با صدور اطلاعیه ای در خصوص سیلابی شدن مسیلها و آبگرفتگی معابر به فرمانداری های استان برای اتخاذ تدابیر لازم و مقابله با حوادث غیر مترقبه هشدار داده است . شرکت گاز استان نیز از مردم خواسته در هنگام وزش باد شدید و پس از آن خروجی دودکش در ساختمان و محل اتصال دودکش به وسائل گازسوز را حتما بازرسی کنند . همشهریان از تردد در کنار مسیلها و جوی آب به علت خطر سقوط به داخل آن حودداری کنند. برف‌پاک‌کن و شیشه‌شور وسیله نقلیه را از نظر فنی بررسی کنند. در زمان وقوع رعد و برق از حصار‌های فلزی، ‌خطوط تلفن و برق دور بوده و از ایستادن زیر درخت، ‌روی تپه هنگام رعد و برق به طور جدی خودداری کنند.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.