رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

بازدید مدیرکل سیمای استانها از مراحل ساخت سریال دخترم نرگس - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

بازدید مدیرکل سیمای استانها از مراحل ساخت سریال دخترم نرگس

روابط عمومی / رویدادهای مرکز

دکتر فاطمی رئیس مرکز سیمای استانها  با حضور در یکی از لوکیشن های اصلی از مراحل تصویربرداری و  تولید سریال "دخترم نرگس" بازدید نمود.

در این بازدید که جمعی از معاونین و مدیران مرکز آذربایجان غربی  نیز حضور داشتند دکتر فاطمی ضمن استماع گزارش پیشرفت کار و ابلاغ پیام دکتر دارابی معاون امور استانهای سازمان ، راهنمایی های لازم را در جهت ارتقاء کیفی پروژه ارائه نمود . توجه به موضوعات محتوایی اولویت دار رسانه ، رویکرد بومی و محلی مناسب ، انتخاب خوب عوامل فنی و هنری ، نظم و انسجام گروه و پیشرفت پروژه طبق زمانبندی از مواردی بود که مورد توجه و تقدیر ایشان قرار گرفت .

رئیس مرکز سیمای استانها با اشاره به این که تولیدات فرهنگی مهمترین بخش تولید ملی است گفت: بخش های مختلف اقتصادی و تولیدی جامعه متاثر از فرهنگ عمومی آن است و این مهم اهمیت تولید آثار فرهنگی را نشان می دهد.

دکتر فاطمی در این بازدید افزود: تولید آثار فرهنگی و هنری در استان ها با توجه به ظرفیت آنها بسیار مهم است و سیاست مهم رسانه ملی نیز توسعه تولید آثار فاخر فرهنگی  در مراکز استانهاست.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی نیز در این بازدید گفت:  تلاش ما در این سریال انعکاس فرهنگ قومی و بومی استان است و امیدواریم بتوانیم زندگی مسالمت آمیز رنگین کمان اقوام و ادیان آذربایجان غربی را در این سریال به خوبی نمایش دهیم.

مهندس مجرد افزود: سیر تاریخی استان خصوصا در دوران پر افتخار دفاع مقدس در این سریال نمایش داده شده است.

وی با اشاره به اهمیت حمایت بیش از پیش رسانه ملی از تولید آثار فاخر فرهنگی در مراکز استانها خاطرنشان کرد: حضور چهره های سینمایی ملی در آذربایجان غربی و تولید آثار مختلف موجب بلوغ فرهنگی و هنری استان شده است. مدیرکل مرکز آذربایجان غربی در ادامه افزود : لازم می دانم ازحمایت های ارزشمند معاون امور استانها و حضور دلگرم کننده و امیدبخش رئیس مرکز سیمای استانها و همکاران ایشان و نیز پشتیبانی مهندس علیزاده و همکاران اداره کل برنامه ریزی و نظارت معاونت ، تشکر و قدردانی نمایم .

محمود پاک نیت یکی از بازیگران این سریال تلویزیونی نیز در این دیدار بر حمایت بیش از پیش از تولیدات مراکز استان ها تاکید کرد. در این سریال بازیگران ملی و استانی از جمله محمود پاک نیت ، مهوش صبرکن ، حسین سحرخیز ، رحیم نوروزی ، مریم خدارحمی ایفای نقش می کنند.

سریال دخترم نرگس در ۲۶ قسمت ۴۰ دقیقه ای برای پخش از شبکه های ملی و استانی در صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی تولید می شود. این سریال به تهیه کنندگی آقایان داوود سلیمان پور و سید حسن فرخی و کارگردانی باقر پیران تولید می شود.

آدرس کوتاه :