سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

بازدید استاندار از صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی - نمایش محتوای خبر

 

 

بازدید استاندار از صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی

بازدید استاندار از صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی

 مقام عالی اجرایی استان در دیدار با عوامل صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی با اشاره به این که رسانه ملی نقش بسزایی در توسعه و شکوفایی کشور دارد گفت:

صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی فعالیت های چشمگیری در جهت امید آفرینی در جامعه در حوزه های مختلف انجام داده است. استاندار آذربایجان غربی تزریق امید به جامعه را یکی دیگر از موضوعات مهمی دانست که باید در رسانه ملی بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد افزود: مدیران دستگاه های اجرایی استان نیز باید با رسانه ملی در جهت امید آفرینی در جامعه نهایت تعامل را داشته باشند. شهریاری ادامه داد: ما باید در جهت وحدت و همدلی مسئولین و مردم قدم برداریم که البته در کنار آن انتقاد های سازنده نیز بسیار مهم است که رسانه ملی می تواند در این زمینه محور قرار گیرد. مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی نیز در این دیدار با بیان این که این مرکز در سال 1347 افتتاح شده است گفت: صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی یکی از اولین شبکه های استانی بود که در سال 77 راه اندازی شد و در سال های اخیر نیز به صورت 24 ساعته در حال فعالیت است. مجرد با اشاره به این که ما تنها رادیویی هستیم که به چهار زبان فارسی، ترکی، کردی و آشوری برنامه پخش می کند افزود: رسانه ملی در 15 شهرستان استان دفتر خبری فعال دارد و اخبار استان نیز در هفت بخش خبری پخش می شود. وی با بیان این که در 280 نقطه استان ایستگاه رادیویی و تلویزیونی داریم ادامه داد: بیش از 92 درصد از جمعیت استان را تحت پوشش فرستنده های دیجیتال قرار داده ایم که موفقیتی بزرگ در این عرصه محسوب می شود. مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی گفت: در انتخابات سال 95 این مرکز توانست مقام اول کشور را در پیش بینی های انتخاباتی کسب کند. مجرد حضور جدی سازمان در عرصه فضای مجازی را یکی از خواسته های مهم رهبر معظم انقلاب از رسانه ملی دانست و افزود: معاونت فضای مجازی سازمان در این جهت به وجود آمد و ما با استفاده از این ظرفیت و حوزه های مختلف سیما، صدا و خبر در راستای تقویت فرهنگ و باورهای دینی، انسجام و وحدت ادیان و مذاهب، توجه جدی به ارکان توسعه استان و معرفی ظرفیت های گردشگری استان حرکت می کنیم. مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی تاکید کرد: رسانه ملی در استان می تواند در جهت طرح مطالبات مردمی به مسئولین نقش بی بدیل خود را ایفا کند که این کار با رعایت چهارچوب های سازمانی انجام شده است. مجرد افزود: از دهه فجر 96 تا دهه فجر 97 چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را شاهد هستیم که در این راستا رسانه ملی سعی دارد مفاخر انقلابی استان را به مردم بشناساند. وی ادامه داد: بازخوانی دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی در طول این چهل سال از دیگر اقداماتی است که در این مدت با کمک مسئولین استانی انجام خواهد شد. مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی گفت: در موضوع دریاچه ارومیه نیز کارهای فاخری انجام شده است که نمونه بارز آن سریال دریا بود که توانست تندیس برتر جشنواره تولیدات استانها را در سنندج کسب کند.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.