باخیش ( در شهر )

پنج شنبه ها از ساعت 21:30 و تکرار  جمعه ها از ساعت 23:15 - در جامعه امروزی ما مسائل مشکلات و معضلات مختلفی وجود دارند که خاص اقشار مختلف جامعه بوده و موجبات نارضایتی شهروندان را سبب شده اند و چه بسا که حل ورفع آنها غیرممکن نبوده و به راحتی با اندک تلاش و هماهنگی دستگاههای زیربط حل شدنی اند اما با عنایت به اینکه گاهی مواقع این مسئله در لایه های مختلف جامعه مستقر بوده و از نظر دست اندرکاران و مسئولین مربوطه دور نگه داشته شده اند و همچنان لاینحل مانده و از عوامل موثر در نارضایتی شهروندان از مسئولین استان و حتی گاهاً نظام بوده اند و بعضاً منشا بروز معضلات و مشکلات اجتماعی دیگری نیز در جامعه گردیده اند .

از این رو برنامه باخیش می تواند از یک سو با انعکاس مشکلات و معضلات اجتماعی و انتظارات و خواسته های به جا و قانونی شهروندان از مسئولین موجبات اعتماد بیشتر مردم به رسانه را فراهم کرده و از سویی دیگر با پخش پاسخ مسئولین به سوالات مطروحه و نظر آنها در خصوص موضوع به نوعی موجبات هماهنگی دستگاههای ذیربط را فراهم آورده و در نهایت مشکلات و معضلات اجتماعی شهروندان را رفع می کند .  

Loading the player...
سال تولید: 1394
عوامل تولید:

تهیه کننده و کارگردان : غلامرضا دلگرم

تصویربردار : احمد نعمتی

منشی صحنه : ژیلا خندانی جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با تشکر از تهیه وتولید برنامه باخیش خواهشمند است... بیتا مظفر ۱۳۹۴/۰۳/۱۷ ۲۰:۲۴
سلام با تشکر از برنامه خوبتون, یه برج قدیمی در... حجت ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۲۲:۳۷
باسلام و خدا قوت خواهشمند است دلیل محرومیت ما مردم... معصوم ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ ۱۴:۰۰
با سلام گرم و ارادت ، و فرارسیدن ماه مبارک رمضان و... رحمان ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ ۲۰:۵۰

رحمان
با سلام گرم و ارادت ، و فرارسیدن ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی عبادات،
ما اهالی زمین های جهاد سازندگی و سازندگان ،که همگی جوانی خود را در راه انقلاب اسلامی و در جنگ تحمیلی سنگر ساز بی سنگر بودیم، در محله ما که روبروی دانشگاه سما واقع در خیابان محتشم فضای سبز را شهرداری تبدیل به مسکونی کرده است و توسط بنگاه ها به چندین نفر فروخته شده است. وبا توجه به اینکه شهرداری خبر دار میباشد حفاریها و طبقات اضافی بدون مجوز در حال انجام است.وقتی به شهرداری مراجعه میکنیم میگویند آنها مجوز ندارند.حتی کسی بدرستی به ما جواب نمی دهد.الان منطقه که محیط آموزشی فرزندانمان میباشد تبدیل به منطقه نا امن و پر از آلودگی شده است حتی پر از سگهای ولگرد میباشد.لذا از شما زحمتکشان تقاضا داریم از منطقه فیلم برداری و برنامه تنظیم شود تا صدای ما بگوش مسئولین برسد.
با آرزوی قبولی عبادات .
آدرس: بهداری محتشم روبروی دانشگاه آزاد اسلامی سما
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ ۲۰:۵۰
معصوم
باسلام و خدا قوت خواهشمند است دلیل محرومیت ما مردم آذربایجانغربی را از از بنزین پاک(یورو ۴،سوپر) از مسئولین جویا شوید.
التماس دعا
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ ۱۴:۰۰
حجت
سلام
با تشکر از برنامه خوبتون, یه برج قدیمی در روستای ولنده علیا بود که بدون خبر دادن به میراثفرهنگی که ترسیدن دست بزاره رو این برج و زمینش خرابش کردن. خواهش میکنم از این مورد برنامه تهیه کنین که چرا باید آثار تاریخی از بین برن. روبروی مدرسه راهنمایی این روستا واقع هستش عکساشم هست. امیدوارم بی جوابنمونه این گفته هام. خواهشا اقدامی شد اسمی از من گفته نشه چون فردی که خرابش کرده آشناس
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۲۲:۳۷
بیتا مظفر
با تشکر از تهیه وتولید برنامه باخیش خواهشمند است در خصوص جمع اوری صنعت گران از مناطق مسکونی برنامه تهیه شود.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۳/۱۷ ۲۰:۲۴