باخیش

در جامعه امروزی ما مسائل مشکلات و معضلات مختلفی وجود دارند که خاص اقشار مختلف جامعه بوده و موجبات نارضایتی شهروندان را سبب شده اند و چه بسا که حل ورفع آنها غیرممکن نبوده و به راحتی با اندک تلاش و هماهنگی دستگاههای زیربط حل شدنی اند اما با عنایت به اینکه گاهی مواقع این مسئله در لایه های مختلف جامعه مستقر بوده و از نظر دست اندرکاران و مسئولین مربوطه دور نگه داشته شده اند و همچنان لاینحل مانده و از عوامل موثر در نارضایتی شهروندان از مسئولین استان و حتی گاهاً نظام بوده اند و بعضاً منشا بروز معضلات و مشکلات اجتماعی دیگری نیز در جامعه گردیده اند .

برنامه باخیش می تواند از یک سو با انعکاس مشکلات و معضلات اجتماعی و انتظارات و خواسته های به جا و قانونی شهروندان از مسئولین موجبات اعتماد بیشتر مردم به رسانه را فراهم کرده و از سویی دیگر با پخش پاسخ مسئولین به سوالات مطروحه و نظر آنها در خصوص موضوع به نوعی موجبات هماهنگی دستگاههای ذیربط را فراهم آورده و در نهایت مشکلات و معضلات اجتماعی شهروندان را رفع می کند . 

Loading the player...
سال تولید: 1396
عوامل تولید:

تهیه کننده ، کارگردان و گزارشگر : مهراب آقاپور

مدیر برنامه ، دستیار تهیه و منشی صحنه : ناصر محمدزاده

تصویربردار : وحید معجنیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام و با تقدیر و امتنان از عوامل برنامه باخیش... صابر ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ ۲۳:۰۴
خیلی عال ناصر هادیزاده ۱۳۹۸/۱۲/۸ ۰۰:۰۲
خیلی عالی ناصر هادیزاده ۱۳۹۸/۱۲/۸ ۰۰:۰۸
عالی ناصر هادیزاده ۱۳۹۸/۱۲/۸ ۰۰:۱۵

ناصر هادیزاده
عالی
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۸/۱۲/۸ ۰۰:۱۵
ناصر هادیزاده
خیلی عالی
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۸/۱۲/۸ ۰۰:۰۸
ناصر هادیزاده
خیلی عال
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۸/۱۲/۸ ۰۰:۰۲
صابر
با سلام و با تقدیر و امتنان از عوامل برنامه باخیش که در مسیر مردم داری و ابادانی شهر و استا عزیزمانزحمت فراوان می کشند . بنده ساکن خیابان حافظ هستم به عرضتون می رسونم در انتهای عطایی خیابان در حال ساخت داریم که سالهاست ویرانی و گرد وخاک هدیه شهروندان می کند یکی از اساسی ترین طرحها که می تواند با اجرای این خیابان صد متری. عطایی به همافر وصل شود وکلی از مشکلات ترافیک بکاهد.اینجا محلی است که سالانه کلی. سرمایه شهرداری حیف می شود کامیونها از تمام نقاط شهر اشغال و زباله را در اینجا خالی می کنند و شهرداری. اخر بهار اقدام به پاکسازی موقت می کند و اهالی و شهروندان و میهمانان سالهاست شاهد این منظره زشت در مرکز شهر می باشند خواهشمندم انعکاس دهید
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ ۲۳:۰۴