ایستکلر

ایستکلر برنامه ای است برای پیگیری خواسته ها و نیازهای مخاطبان از مسئولان و پیگیری مشکلات هم استانی های عزیز و دریاتفت پاسخ برای موارد مطرح شده می باشد . این برنامه در ایام هفته از ساعت 8:35 به صورت زنده پخش می شود .

 

از جمله اهداف این برنامه ارتقاء آگاهی و تعمیق باور عمومی نسبت به رعایت نظم و قانون، ارتقاء سطح خیر خواهی عمومی تعمیق روحیه تعاون و ایثارو اهتمام داشتن نسبت به حل مسائل و مشکلات دیگران شیوه خدمت رسانی دستگاههای اداری به مردم و ترویج هر گونه خدمت به مردم و عدم بی توجهی به مسائل مردم می باشد .

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده : هادی قدرپوران

گوینده : الناز بهزادفر

گزارشگر : مجتبی سعیدی

تاریخ تولید: 1397


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام و خسته نباشید, لطفا به این مساله جوی آبهای... حجت ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ۱۳:۴۰
سلام و خسته نباشید من ازاهالی خیابان اتحاد شهرک... پیمان ۱۳۹۸/۰۴/۷ ۲۲:۲۵

پیمان
سلام و خسته نباشید
من ازاهالی خیابان اتحاد شهرک نگارستان هستم (100مترتا فلکه فرخی فاصله داره) متاسفانه بااینکه زمینهای این منطقه کلا سند6دانگ هست و هنگام اخذ سند تمامی هزینه های جدول و آسفالت روازمون گرفتن ولی متاسفانه سالهاست اسفالت نمیکنن ووقتیم مراجعه میکنیم میگن تراکم کمه
خب معلومه جاییکه آسفالت نباشه پیشرفت تراکمش ضعیف خواهدبود واقعاتاکوچکترین نسیمی میاد کل زندگیمون گردوخاک میشه و ایاب و ذهابمونم واقعا تو فصول سرد واسه خودش مکافاتیه بخدا انصاف نیست اینجا زنو بچه چطور رفت آمد کنن اخه موقع گرفتن هزینه ها 1تومنم از هزینه هامون نمیگذرن ولی ما باید ازحقمون باید بگذریم و عذاب بکشیم
ممنون میشم پیگیری کنید
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۸/۰۴/۷ ۲۲:۲۵
حجت
سلام و خسته نباشید, لطفا به این مساله جوی آبهای خیابان 24 متری شهرک دانشگاه که انتهای جداول مصدود هستن و آب در خیابان سرازیر میشود. به هنگام بارندگی ها و روانه شدن اب در جوی آب که انتهایش مصدود است باعث خرابی اسفالت و اذیت همسایه ها میشود.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ۱۳:۴۰