جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

اهدای یک ملک شخصی به انجمن بیماران کلیوی در ارومیه - نمایش محتوای خبر

 

 

اهدای یک ملک شخصی به انجمن بیماران کلیوی در ارومیه

ارومیه / خبرگزاری صدا و سیما / فرهنگی

اهدای یک ملک شخصی به انجمن بیماران کلیوی در ارومیه

 

 

رئیس انجمن حمایت از بیماران کلیوی آذربایجان غربی گفت: یک ملک شخصی در ارومیه به انجمن بیماران کلیوی استان جهت فعالیت‌های خداپسندانه اهدا شد .

حسن اشتری گفت : یک ملک شخصی در یکی از بهترین نقاط ارومیه به انجمن حمایت از بیماران کلیوی آذربایجان غربی اهدا شد، تا در امور خداپسندانه و در راستای اهداف این مجموعه مورد استفاده قرار گیرد.

وی ضمن تقدیر از این خیر بزرگوار افزود: اکرم وکیلی‌زاده همواره یار و مددکار استوار انجمن حمایت از بیماران کلیوی بوده و به انحای گوناگون کمک‌های خود را در اختیار کارشناسان انجمن جهت هزینه کردن در زمینه‌های مورد نیاز قرار می‌داد، به طوری که اکنون یک ملک شخصی در بهترین نقطه ارومیه به عبارتی خیابان خیام جنوبی به انجمن بخشیده است.

این مسئول از محمدرضا جواهری به عنوان یکی از خیران و انسان‌های نیکوکار در این خطه یاد کرد و گفت: یک دستگاه لاپاراسکوپی نو با تجهیزات همراه به این انجمن بخشیده است، تا در روند انجام مراحل درمانی و مراقبت از بیماران کلیوی مورد استفاده قرار گیرد.

رئیس انجمن حمایت از بیماران کلیوی آذربایجان غربی با اظهار به اینکه با توجه به تحولات اخیر در وزارت بهداشت و درمان با در نظر گرفتن نیاز مردم، هدیه فوق امسال به دانشگاه علوم پزشکی استان اهداء شده است، اضافه کرد: به طور قطع در کنار افرادی نیکوکار می‌توان خدمات بهتری به جامعه هدف ارائه داد.

مدیر این تشکل مردم‌نهاد در آذربایجان غربی به اهدای زمین‌های مزروعی توسط مرحومه طاهره پاشایی به این انجمن اشاره کرد و گفت: این بانوی نیکوکار حتی قبل از وفات یافتن همواره در کنار تلاشگران این مجموعه جهت بهبود پاسخ‌گویی به بیماران بودند.

مسئول این نهاد مردمی با اظهار به اینکه دفتر کنونی انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان در یکی از زمین‌های اهدایی حسن روشن‌ضمیر احداث شده است، اضافه کرد: خیران به معنای واقعی کلمه بزرگترین حامیان و پشتیبان‌های این مجموعه جهت پاسخگویی به بیماران است.

اشتری با اظهار به اینکه از بدو تاسیس این انجمن تاکنون خیران و افراد نیکوکار همواره در کنار ما بودند، اضافه کرد: کمک‌های مردمی اعم از نقدی و غیر نقدی در راستای تامین اقلام دارویی، مخارج انجام مراحل درمان و رفع مشکلات متعدد بیماران هزینه می‌شود.

رئیس انجمن حمایت از بیماران کلیوی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه خیران و پشتیبان‌های این مجموعه به صورت گمنام همواره کنار ما بوده‌اند، اضافه کرد: معرفی و انعکاس نام و نشان‌ این افراد در نهادینه‌سازی این قبیل حرکت‌‌های خیرخواهانه تاثیر شایان توجهی دارد.

 


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.