سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

آمادگی کامل مرزبانان برای دفاع از کیان اسلامی - نمایش محتوای خبر

 

 

آمادگی کامل مرزبانان برای دفاع از کیان اسلامی

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

آمادگی کامل مرزبانان برای دفاع از کیان اسلامی

مدیرکل و معاونین صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی با حضور در مناطق صفر مرزی شهرستان سلماس از عملکرد هنگ مرزی این شهرستان بازدید کرد

مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی در این دیدار که با حضور سردار رشیدیان فرمانده مرزبانی استان ترتیب یافت با اشاره به این که امام خمینی ره با انقلاب شکوهمند اسلامی راه پر افتخار عزت و سربلندی را به ما نشان داد گفت: بعد از چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی ، امروز انقلاب اسلامی بالنده تر از سابق به حیاتش ادامه می دهد. مجرد با تشکر از تلاش خستگی ناپذیر و شبانه روزی مرزداران غیور ایران اسلامی ، عوامل صدا و سیما را به عنوان سربازان عرصه فرهنگ عنوان کرد و افزود: تلاش شما رزمندگان موجب امنیت و آسایش مردم را فراهم کرده است و امروز ما به نیابت از جامعه رسانه ای کشور آمده ایم تا از این زحمات شما قدردانی کنیم. وی گفت : آذربایجان غربی حدود هزار کیلومتر مرز مشترک با کشورهای همسایه دارد که صیانت از این مرزها با رشادت و حماسه آفرینی شما مرزداران غیور شکل می گیرد. فرمانده مرزبانی استان نیز در این دیدار عملکرد صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی را در حوزه های مختلف بسیار برجسته و قابل توجه ارزیابی کرد و گفت: در انعکاس دستاوردهای مرزداران غیور و نشان دادن این امنیت و ثبات در منطقه ، رسانه ملی نقش اساسی دارد سردار رشیدیان با بیان این که مرزبانان در سرما و در شرایط سخت به خاطر امنیت و آسایش مردم همیشه آماده خدمت هستند افزود: امروز با تلاش خستگی ناپذیر و مثال زدنی مرزداران جان بر کف شاهد وجود امنیت پایدار در منطقه هستیم. حجت الاسلام دیبا مسئول عقیدتی سیاسی هنگ مرزی شهرستان سلماس نیز در این دیدار عملکرد مرزبانان را ارزشمند و قابل تقدیر دانست. همچنین در این مراسم توسط مجرد مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی با اهدا لوحی از زحمات سردار رشیدیان فرمانده مرزبانی استان و سایر عوامل مرزبانی تجلیل شد


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.