جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

الزام اخذ مجوز از شرکت آب منطقه ای قبل از احداث بنا - نمایش محتوای خبر

 

 

الزام اخذ مجوز از شرکت آب منطقه ای قبل از احداث بنا

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت:

دستگاههای اجرایی صدور مجوز برای متقاضیان احداث بنا و تاسیسات طرح تولیدی، صنعتی و خدماتی قبل از هر اقدامی باید از شرکت اب منطقه ای استان استعلام بگیرند. تقی کهوریان امروز در جلسه کارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی استان تاکید کرد: با توجه به تنشهای ابی و مشکل تخصیص اب، متقاضیان احداث بنا و تاسیسات طرح تولیدی، صنعتی و خدماتی در استان قبل از هر اقدامی باید از طریق آب منطقه ای استان نسبت به اخذ مجوز تخصیص و تامین اب اقدام کنند و دستگاههای صدور مجوز باید این بخشنامه را رعایت کنند. وی با بیان اینکه اب مورد نیاز واحدهای صنعتی باید از محل صرفه جویی اب کشاورزی تامین شود تصریح کرد:با تشکیل کارگروه استانی سازگاری با کم ابی مشکلات تامین و تخصیص اب بخش صنعت در این کارگروه بررسی می شود. در این جلسه از 8 مورد احداث بنا و تاسیسات طرح تولیدی، صنعتی و خدماتی در خارج از حریم شهرهای استان با 5 مورد موافقت شد. در نشست امروز کارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی استان همچنین موضوع بررسی مغایرت اساسی طرح جامع شهر ارومیه در زمینه اجرای ادامه مسیر خیابان سرداران در دستور کار قرار گرفت که پس از بحث و تبادل نظراعضا مقرر شد این طرح با رعایت حریم اماکن تاریخی و حفظ اثار و رعایت خط اسمان(محدودیت طبقات)به شورای عالی شهرسازی کشور جهت تصویب نهایی ارسال شود.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.