جهش تولید | جمعه، ۱۵ فروردین ۱۳۹۹

اقتدار نیروهای مسلح در برابر تجاوز دشمنان - نمایش محتوای خبر

 

 

اقتدار نیروهای مسلح در برابر تجاوز دشمنان

ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / سیاسی

اقتدار نیروهای مسلح در برابر تجاوز دشمنان

برخورد نیروی دریایی سپاه پاسداران با تفنگداران آمریکایی نشان داد که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در اقتدار کامل به سر می برد واجازه تعرض به احدی حتی یک ابر قدرت را نخواهد داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما حجت الاسلام والمسلمین قریشی نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در خطبه های نماز جمعه ارومیه افزود : برخورد سپاه پاسداران در جریان دستگیری تفنگداران آمریکایی و آزادی آنها عاقلانه و بر اساس تعلیمات قرآن کریم بود چرا که خداوند در قرآن کریم در آمادگی کامل در برابر دشمن تصریح کرده است و این قدرت باعث می شود دشمنان از این مرز و بوم دوری کنند .

وی افزود : در جریان آزادی تفنگداران آمریکایی نیز نظام بزرگوارانه و بر اساس تعالیم دینی و قرآنی عمل کرد و باید این اقدام مقتدرانه را به نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران بویژه نیروی دریایی سپاه پاسداران تبریک گفت .

امام جمعه ارومیه خاطر نشان کرد این حرکت نشان داد که تحت عنایات ولی عصر (عج) هیچ دشمنی حتی کشوری با ادعای ابر قدرتی نمی تواند به ایران اسلامی تعرض کند واین از الطاف باریتعالی است.

نماینده ولی فقیه در آذ ربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در بخش دیگری از سخنان خود به موضوعات انتخابات هفتم اسفند و رقابت افراد و گروه ها پرداخت و گفت : نمایش هویت ملی و اتحاد جمعی مهمترین هدف آحاد جامعه در این انتخابات است و افراد با هر سلیقه ای باید در صحنه انتخابات خطوط قرمز و اخلاق انتخاباتی را رعایت کنند.

حجت الاسلام و المسلمین قریشی تصریح کرد هر کس اختلاف قومی ایجاد کند و با گفتار و رفتار خود اتحاد جمعی را خدشه دار نماید بر خلاف فرهنگ قرآن و مسیر مصلحت جامعه حرکت کرده است و این به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی در بخش دیگری از سخنان خود بر هوشیاری وحضور با حواس جمع در زندگی اجتماعی تاکید کرد و گفت : غفلت باعث می شود که خدا ترسی در دل انسان نهادینه نشود . 


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.