جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

افزایش 34درصدی کمکهای خیران - نمایش محتوای خبر

 

 

افزایش 34درصدی کمکهای خیران

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

 سهندی مدیر کل کمیته امداد آذربایجان غربی در این مراسم، از همکاری 240 هزارخیر با این نهاد خبر داد و گفت:

خیران از ابتدای امسال 880 میلیارد ریال برای حمایت از نیازمندان و ایتام کمک کرده اند که نسبت به پارسال 34 درصد رشد دارد. او از همکاری 240 موسسه خیریه با این نهاد خبر داد و افزود: موسسه خیریه بوتراب بزرگترین موسسه خیریه کشور با این نهاد همکاری می کند و تاکنون 2 هزار یتیم و هزار و 500 مادر یتیم را تحت پوشش این موسسه قرار گرفته است. سیدی مدیر عامل موسسه خیریه عترت بوتراب هم در این مراسم گفت: 7 هزار 500 یتیم و 4 هزار 200 مادر یتیم در استانهای کهکیلویه و بویراحمد، ایلام، هرمزکان، چهار محال و بختیاری، کرمانشاه و آذربایجان غربی تحت پوشش خدمات رایگان این موسسه از جمله تهیه مسکن، خدمات آموزشی و فرهنگی هستند. کمیته امداد امام خمینی آذربایجان غربی در حمایت از ایتام و مادران ایتام رتبه برتر کشور را دارد. در این جشن که با حضور جمعی از هنرمندان کشورمان برگزار شد موسسه خیریه عترت بوتراب و کمیته امداد امام خمینی خوی با اهدای هدایا از ایتام و مادرانِ ایتام نمونه قدردانی کرد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.