جهش تولید | شنبه، ۸ آذر ۱۳۹۹

افزایش تولیدات نخ و پارچه - نمایش محتوای خبر

 

 

افزایش تولیدات نخ و پارچه

شهانقی مدیر تولید کارخانجات نساحی خوی گفت: در دو سال گذشته با نوسازی خطوط تولید بخش ریسندگی و بافندگی این واحد به دست متخصصان داخلی ، میزان تولیدات آن با 3 برابر افزایش در تولید انواع نخ به 420 تن و تولید انواع پارچه به بیش از 21 میلیون متردرسال رسید . وی افزود: به دنبال تحریمها کلیه بخشها و خطوط این واحد به دست متخصصان جوان کشورمان نوسازی و تجهیز شده است و این واحد اینک هیچ وابستگی به خارج از کشور ندارد . شهانقی تصریح کرد : تولید پارچه در این واحد تا 2 ماه آنیده با تکمیل بخشهای دیگر آن روزانه به 90 هزار متر وسالانه به بیش از 32 میلیون متر خواهد رسید . شبانلویی مدیر کارخانجات نساجی خوی هم از اجرای طرح توسعه این واحد خبر داد و افزود : هم اکنون بخش رنگرزی این واحد در مرحله تجهیز است و در 2 ماه آنیده به بهره برداری می رسد . وی تصریح کرد : با بهره برداری از این واحد روزانه 40 هزار متر پارچه خام عادی و جین رنگرزی و به بازار عرضه می شود . مدیرکارحانجات نساجی خوی تصریح کرد : این واحد 7 درصد پارچه جین کشور را تولید می کند . شبانلویی مجموع سرمایه گذاری در بخشهای نوسازی و توسعه کارخانجات نساجی خوی را 3 هزار میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: بابهره برداری از بخش رنگرزی این واحد برای 100 نفر شغل ایجاد می شود . کارخانجات نساجی خوی یکی از بزرگترین واحدهای تولیدی در نوع خود درکشور است که هم اکنون برای بیش از 820 نفر بصورت مستقیم شغل ایجاد کرده است . این واحد بزرگ تولیدی به عنوان صنعت مادر هم اکنون نیازها ومواد اولیه بیش از 50 واحد دیگر نساجی در کشور را تامین می کند .


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.