جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

افزایش برنامه‌ های آموزشی و سرگرمی در ایام محدودیت های جدید کرونایی - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

اخبار داخلی مرکز

افزایش برنامه‌ های آموزشی و سرگرمی در ایام محدودیت های جدید کرونایی

افزایش برنامه‌ های آموزشی و سرگرمی در ایام محدودیت های جدید کرونایی


روابط عمومی / رویدادهای مرکز

صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی در راستای محدودیت های جدید کرونایی و لزوم قرنطینه از اول آذرماه ، برابر تدابیر اتخاذ شده جهت پربار نمودن اوقات مخاطبان در این ایام با رویکرد افزایش برنامه های آموزشی و سرگرمی تغییراتی در جدول پخش انجام داده است .

رادیو چی چست با افزایش تایم برنامه عصرگاهی بیرآخشام بیرسلام به 120 دقیقه و گنجاندن آیتم مسابقه تلفنی و نمایش در دو بخش و همچنین بخش های شاد و مخاطب محور در این عرصه همراه مخاطبان خواهد بود . برنامه سئوگی سارایی با بخش طنز (بختور خالا) و برنامه فردا بدون کرونا با پخش تیزر و آنونس های اطلاع رسانی ، نسبت به فرهنگ سازی و آموزش مقابله و رعایت دستورالعمل ها کرونایی اقدام می نماید . در سایر برنامه های زنده و تولیدی نیز به فراخور برنامه بخش های طنز و سرگرمی در نظر گرفته شده است .

سیمای آذربایجان غربی هم در جهت کاهش آسیب های قرنطینه ، سه رویکرد آموزشی ، اطلاع رسانی و سرگرمی را سرلوحه برنامه های تولیدی ، تامینی و زنده خود قرار داده است . افزایش میزان برنامه های سرگرم کننده ، طنز ، شاد و نشاط آور در کنار برنامه های آموزشی در دستور کار قرار گرفت . پخش فیلم های سینمایی ایرانی و خارجی جذاب هر شب ساعت 23:30 ، پخش سریال ظنز سن سیز هر شب ساعت 22 ، پخش برنامه موسیقایی نغمه لر در طول هفته با آثار شاد و جذاب تولید مرکز ، پخش برنامه های طنز نسیم و شادیاشا در طول هفته ، پخش مسابقه سرگرم کننده خانه ما و روزگار سربازی ،  پخش مستندهای جذاب و دیدنی ایرانی و خارجی ، پخش میان برنامه های کوتاه با موضوع آموزشهای مربوط به ایام کرونا ، ارائه اطلاعات لازم در خصوص راهکارهای مقابله با کرونا ، اطلاع رسانی در خصوص اطلاعیه های ستاد مدیریت کرونای استان در قالب زیرنویس ، همچنین رویکرد برنامه های تولیدی و زنده سیما آذربایجان غربی کاملاً حال و هوای شاد و سرگرم کننده به خود خواهد گرفت بطوریکه در برنامه شبانه اولدوز خواننده های شاخص استان بصورت زنده به اجرای موسیقی خواهند پرداخت تا از تبعات اجتماعی این محدودیت‌ ها کاسته و با ارائه برنامه‌ های جذاب و دیدنی، مخاطبانی را که این روزها فرصت بیشتری برای نشستن پای رادیو یا تلویزیون دارند ، راضی نگاه دارند.

 

آدرس کوتاه :