جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

افتتاح و یا کلنگ زنی 7 طرح عمرانی آموزشی و خدماتی - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح و یا کلنگ زنی 7 طرح عمرانی آموزشی و خدماتی

ارومیه / خبرگزاری صدا و سیما / اجتماعی

افتتاح و یا کلنگ زنی 7 طرح عمرانی آموزشی و خدماتی

به مناسبت ایام مبارکه دهه فجر 7 طرح عمرانی آموزشی و خدماتی در بوکان افتتاح و یا کلنگ زنی شد .

مدرسه 2کلاسه روستای قادرآباد منگور با حضور مردم مسئولین و اعضای خییرین مدرسه ساز کلنگ زنی شد.

مدرسه روستای قادرآباد منگور با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال و در مساحت دو هزارمتر مربع با زیر بنای 120 متر توسط خیر مدرسه ساز مهندس خالد مینایی احداث خواهد شد.

همچنین مسکن مدد جویی کمیته امداد افتتاح شد . این واحد مسکونی در زمینی به مساحت 103 متر مربع و با زیر بنای 82 متر مربع با اعتباری بالغ بر 510 میلیون ریال افتتاح گردید.

در ادامه پارک اندیشه بوکان افتتاح شد.

این پارک در کوی اندیشه بوکان و با زیر بنای 6 هزار متر مربع و اعتباری بالغ بر 7میلیارد و 500میلیون ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.

کارخانه کود آلی دیگر طرحی بود که مورد افتتاح قرار گرفت.

این کارخانه در زمینی به مساحت 8 هزار متر مربع ،با زیر بنای 2 هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر 13 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

با افتتاح این طرح برای 10نفر به صورت مستقیم و برای 30 نفر به صورت غیر مستقیم در شهرستان بوکان، زمینه اشتغال فراهم شده است.

طرح مرغداری گوشتی 35 هزار قطعه ای روستای یاسیکند نیز به نیابت افتتاح شد .

این طرح با صرف بیش از 14 میلیارد ریال سرمایه توسط بخش خصوصی احداث شده که از این مبلغ 12 میلیارد ریال آورده شخصی و مابقی نیز تسهیلات بانکی است.

این واحد تولیدی که به صورت مستقیم برای پنج نفر زمینه اشتغال فراهم کرده است، سالانه 280 تن گوشت سفید تولید و روانه بازار مصرف می کند.

همچنین مدرسه 5 کلاسه روستای ینگیجه افتتاح شد.

این مدرسه در زمینی با مساحت 2100متر مربع ، زیر بنای 660متر مربع وبا اعتباری بالغ بر6میلیاردو770 میلیون ریال توسط اداره کل تجهیز و نوسازی مدارس استان آذربایجان غربی احداث گردیده است.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.