سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

افتتاح ساختمان آموزشی دانشگاه الزهرا س در ارومیه - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح ساختمان آموزشی دانشگاه الزهرا س در ارومیه

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

خانم ملا نظری رئیس دانشگاه الزهرا س در این جلسه با اشاره به اینکه دانشگاه الزهرا س تنها دانشگاه جامع دختران کشور است گفت:

با توجه به موقعیت جغرافیایی آذربایجان غربی افتتاح شعبه ارومیه این دانشگاه می تواند در ایجاد فرصت های جذب دانشجویان بین المللی تاثیر بسزایی داشته باشد. حجت الاسلام والمسلمین قریشی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه هم با اشاره به این که زنان همواره در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی نقش آفرین بودند افزود: این دانشگاه زمینه را فراهم می کند تا بانوان متخصص و نخبه بیشتری در استان تربیت شوند. آقای محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی نیز در این جلسه با بیان این که دستگاههای علمی و آموزشی استان آماده همکاری های علمی و پژوهشی با این دانشگاه هستند گفت: مدیریت عالی اجرایی استان آمادگی دارند تا در تمام ابعاد برای توسعه و رشد این دانشگاه اقدامات لازم را انجام دهد. دانشگاه الزهرا از سال 1393 با 5 رشته در مقطع کارشناسی ارشد و بیش از 230 دانشجو در استان فعالیت می کند همچنین در این جلسه تفاهم نامه هایی ما بین استانداری آذربایجان غربی و فنی و حرفه ای استان با دانشگاه الزهرا برای ایجاد مرکز مطالعات زنان ، مرکز مطالعات اقتصادی و گسترش فعالیت های این دانشگاه در جذب دانشجویان خارجی امضا شد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.