اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | جمعه، ۲۹ دی ۱۳۹۶

آغاز همایش سالانه فرماندهان پاسگاه ها و کلانتری های آذربایجان غربی در ارومیه - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز همایش سالانه فرماندهان پاسگاه ها و کلانتری های آذربایجان غربی در ارومیه

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

آغاز همایش سالانه فرماندهان پاسگاه ها و کلانتری های آذربایجان غربی در ارومیه

همایش سالانه فرماندهان پاسگاه ها و کلانتری های آذربایجان غربی با شعار " پلیس جامعه ایمانی، امنیت همگانی " در ارومیه آغاز بکار کرد.

در این همایش فرماندهان انتظامی شهرستانها و روسای عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات نیروی انتظامی استان حضور دارند و تا عصر امروز در محورهای مختلف انتظامی تبادل نظر می کنند. ارتقاء صیانت و سلامت اداری کارکنان ، تسریع در روند قضایی و انتظامی استان و ابلاغ آخرین دستور العمل های فرماندهی نیروی انتظامی از مهمترین اهداف برگزاری این همایش یک روزه است. سردار شرفی رئیس پلیس پیشگیری ناجا هم در این همایش سرعت، دقت و صحت را از شاخصهای مهم پلیس مقتدر و قانونمند عنوان کرد و گفت پلیس آذربایجان غربی از مصادیق این پلیس مقتدر است. او آگاهی از حیله دشمن را از اولویت های اصلی جنگ نرم دانست و گفت امروز امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران زبانزد تمامی کشورهای جهان است که همگی در سایه دلاورمردی های رزمندگان اسلام تحت ولایت رهبرمعظم انقلاب است. استاندار آذربایجان غربی در این همایش برقراری امنیت را مهمترین وظیفه نیروی انتظامی عنوان کرد و گفت : امنیت رکن اساسی آرامش ، پیشرفت و توسعه هر کشور است و ارتقاء شاخص امنیت رشد و شکوفایی هر کشور را به دنبال خواهد داشت. محمد مهدی شهریاری ایجاد زندگی عزتمندانه توام با رفاه اجتماعی را از اهداف مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی عنوان کرد و گفت متاسفانه مشکل بیکاری بخشهای مختلف جامعه از جمله نهادهای انتظامی و پلیس را نیز درگیر کرده است و بر همین اساس همه دستگاههای اجرایی می بایست با کمک به حل مشکل بیکاری در ایجاد جامعه ای امن نقش آفرینی کنند. سردار اصلانی فرمانده انتظامی آذربایجان غربی هم در این همایش به تشریح عملکرد 8 ماهه نیروی انتظامی آذربایجان غربی در بخشهای پیشگیری و مقابله با جرم و ارائه خدمات انتظامی و ترافیکی پرداخت. وی با شاخص خواندن عملکرد پلیس در این مدت تصریح کرد به عنوان نمونه در این مدت 13 تن و 268 کیلوگرم انواع مواد مخدر از سوداگران مرگ کشف و 75 باند تهیه و توزیع مواد افیونی متلاشی شده است که در بخش کشفیات 52 در صد بیشتر از مدت مشابه پارسالیم. در پایان این مراسم از فرماندهان برتر نیروی انتظامی آذربایجان غربی در یک سال گذشته و خانواده معظم شهدای این نیرو در آذربایجان غربی قدردانی شد. این همایش با مباحث تخصصی در خصوص مدیریت پاسگاهها و کلانتری های آذربایجان غربی تا عصر امروز ادامه خواهد یافت.جدیدترین اخبار

این روستا، بازمانده از تحصیل ندارد
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
این روستا، بازمانده از تحصیل ندارد
دانش آموزان روستای قره قوین بورالان، وجود پربرکت آقای سهیلی و خانم امیرپور زوج معلم دلسوز را موهبتی می دانند که با ورودشان به روستا دیگر حسرت ادامه تحصیل بر دل هیچ دانش آموزی نماند.
بازگشت به دوران مس !
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اقتصادی
بازگشت به دوران مس !
مصنوعات مسی چندسالی بود که با ورود سایر ظروف صنعتی به بازار به حاشیه رانده شده بود، اما امروز شاهد هستیم که استفاده از ظروف مسی دوباره مورد اقبال خانواده ها قرار گرفته است.
طرح کنترل سوخت مصرفی خودروها در خوی 96/10/28
طرح کنترل سوخت مصرفی خودروها در خوی 96/10/28
طرح کنترل سوخت مصرفی خودروها در خوی

پربیننده ترین اخبار

ردپایِ میش مرغ ! 96/10/24
ردپایِ میش مرغ ! 96/10/24
آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه و همدان در گذشته نه چندان دور زیستگاه میش مرغ بود اما در وضعیت کنونی نسل این پرنده در تمامی زیستگاه ها بجز دشت سوتاو بوکان منقرض شده است.
صادرات 40 هزار دستگاه دیگ بخار از ارومیه 96/10/23
صادرات 40 هزار دستگاه دیگ بخار از ارومیه 96/10/23
واحد تولیدی دیگ بخار در ارومیه سالیانه 40 هزار دستگاه از تولیدات صنعتی به ارزش 3 میلیون دلار به کشورهای همسایه صادر می کند.
افزایش آب گدارچای نقده 96/10/24
افزایش آب گدارچای نقده 96/10/24
پس از 6 ماه خشکی، گدار چای نقده درپی بارش برف و باران در ارتفاعات، پرآب شده است.