حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

آغاز مرحله دوم رزمایش سپاهیان محمد رسول الله 2 - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز مرحله دوم رزمایش سپاهیان محمد رسول الله 2

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

رزمایش ۴۰ هزار نفری سپاهیان محمد رسول الله(ص) ۲ امروز در آغاز مرحله دوم رزمایش سپاهیان محمد رسول الله 2آذربایجان غربی در حال برگزاري است .

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی افزود : همزمان با دیگر استان‌های کشور و در آستانه سي و هشتمين سالگرد دفاع مقدس رزمایش ۴۰ هزار نفری سپاهیان محمد رسول الله(ص) ۲ باحضور گردان‌های بیت المقدس و با شعار وحدت ، ایستادگی و پیشرفت در ارومیه برگزار می‌شود. وی هدف کلی رزمایش را استمرار و استکمال رزمایش‌ها و ماموریت‌های قبلی بسیج ذکر کرد و افزود : تقویت روحیه حمایت مردم از نظام و مایوس سازی دشمن از رخنه در نظام ، تقویت روحیه بسیجیان دلاور و تقویت انسجام ملی از دیگر اهداف برگزاری این رزمایش است. سردار شهسواری افزود : در این رزمایش برآنیم تا آمادگی و عزم جهادی بسیجیان برای پیگیری مطالبات عمومی و کمک به مسئولان در جهت رفع مشکلات معیشتی مردم را با تاکید بر اردو‌های جهادی رزمایش ، نشان دهیم و عزم راسخ بسیج برای مقابله با تحریم‌های ظالمانه دشمن ، تبیین تفکر صیانت بسیج از مردم و نقش منحصر بفرد بسیج در امنیت مردم را در کشور بنمایانیم و کارنامه دست آورد‌های ۴۰ ساله نظام را نشان دهیم . وي با بیان اینکه مرحله نخست این همایش از ۹ ام تا ۲۹ شهریور ماه با حضور بسیجیان در قالب اردو‌های جهادی در استان‌ها برگزار می‌شود افزود: در این مرحله ۳۰۲ گروه جهادی با ۶۵۰۰ دانشجو و دانش آموز در زمینه‌های سلامت ، بهداشت ، آموزش و دامپزشکی ماموریت خود را انجام می‌دهند. سردار شهسواری با اشاره به اینکه مرحله دوم رزمایش روز‌های ۲۲ و ۲۳ شهریور ماه برگزار می‌شود افزود : این مرحله با فراخوانی ۳۴ گردان بیت المقدس در ۱۷ شهرستان استان آغاز می‌شود و پس از آن این گردان‌ها با ستون کشی ، اردوکشی در مکان‌های خاص و اردوگاه‌های مشخصه مستقر شده در کلاس‌های مربوطه تحت آموزش‌های خاص قرار می‌گیرند و در ادامه راهپیمایی شبانه بعد از برنامه دعای کمیل برگزار می‌شود. فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی اضافه کرد : در مرحله سوم و پایانی این رزمایش که روز ۵ مهر ماه در هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود تجمع ۴۰ هزار نفری بسیجیان خواهر و برادر استان به مناسبت ۴۰ مین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در سالن ورزشی تختی ارومیه با هماهنگی قرارگاه امام هادی و ۴ قرارگاه مرزی استان برگزار می‌شود .جدیدترین اخبار

باز آمد بوی ماه مهر
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
باز آمد بوی ماه مهر
در آستانه بازگشایی مدارس در نخستین ماه پاییز، زنگ شکوفه ها در مدارس آذربایجان غربی به صدا درآمد.
دفاع مقدس ادامه دارد
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی
دفاع مقدس ادامه دارد
حجت الاسلام و المسلمین قریشی: در دوران جنگ تحمیلی یک وجب از خاک کشور به دشمنان داده نشد و باید این مسیر بااقتدار تداوم یابد.
رژه نیروهای مسلح در آذربایجان غربی
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی
رژه نیروهای مسلح در آذربایجان غربی
در نخستین روز از هفته دفاع مقدس نیروهای مسلح مستقر در آذربایجان غربی با برگزاری رژه توان رزمی و دفاعی خود را به نمایش گذاشتند.

پربیننده ترین اخبار

قتل طلافروش ارومیه ای توسط سارقان مسلح
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
قتل طلافروش ارومیه ای توسط سارقان مسلح
دو سارق مسلح یک طلافروش ارومیه ای را به قتل رساندند .
ندای لبیک یا حسین(ع) در ارومیه
ندای لبیک یا حسین(ع) در ارومیه
تجمع بزرگ عاشورائیان با ندای لبیک یا حسین(ع) و حضور دلدادگان مکتب حسینی در ارومیه آغاز شد.
معرفی مدیر کل جدید دیوان محاسبات آذربایجان غربی
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
معرفی مدیر کل جدید دیوان محاسبات آذربایجان غربی
معاون فنی دیوان محاسبات کشور :حرکت درکنارمدیران وایجادتوسعه کشورازوظایف مهم دیوان محاسبات است.