جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

آغاز فیلمبرداری تله فیلم شهید امینی - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز فیلمبرداری تله فیلم شهید امینی

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/فرهنگی

آغاز فیلمبرداری تله فیلم شهید امینی

 فیلمبرداری تله فیلم شهید امینی با حضور مسئولان استانی در ارومیه به صورت رسمی آغاز شد.

این اثر فاخر که به همت صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی تولید می شود زندگی شهید بزرگوار مهدی امینی و عملیات دارلک را به تصویر خواهد کشید. به گفته غفاری آذر تهیه کننده این تله فیلم مراحل تولید این اثر فاخر هنری تا مهر ماه سال جاری به اتمام خواهد رسید و برای پخش از سیمای مرکز آذربایجان غربی آماده خواهد شد. یکی از نمایندگان مردم استان در مجلس خبرگان رهبری در این مراسم با اشاره به این که در آیات الهی شهدا به عنوان کسانیکه در نزد خداوند تبارک و تعالی روزی می خورند معرفی شده اند گفت: شهید امینی بزرگوار نیز به عنوان یکی از شهدای برجسته انقلاب خصلت های ویژه ای از جمله بی باکی ، شجاعت و مصمم بودن را دارا بود. آیت الله قریشی افزود: این شهید بزرگوار جهاد فی سبیل ا... را برای خود وظیفه ای خطیر می دانست. استاندار آذربایجان غربی نیز در این مراسم با اشاره به این که امنیت امروز جامعه را مدیون رشادت های شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی هستیم گفت: تولید فیلم هایی مثل فیلم ارزشمند شهید بزرگوار امینی می تواند مقدمه ای برای شناساندن افتخار آفرینان دوران پر افتخار دفاع مقدس باشد. سعادت با اشاره به ضرورت شناخت شهدا و آرمان های آنها برای نسل های بعد از انقلاب افزود: اگر ما به این مجاهدت ها نپردازیم همانند این است که بخشی از دستاوردهای نظام اسلامی را از دست داده ایم چرا که آثار هنری آثاری ماندگار در تاریخ خواهند بود. مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی نیز در این مراسم با اشاره به لزوم انعکاس دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شناساندن افتخار آفرینان ایران اسلامی به نسل های بعدی گفت: تله فیلم شهید مهدی امینی شروعی دوباره برای تولید آثار ارزشمند و فاخر دفاع مقدس خواهد بود. مجرد با بیان این که آثار مختلفی از مفاخر استان در صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی تولید شده است ادامه داد: معرفی شخصیت های برجسته ای همچون حجت الاسلام و المسلمین حسنی مجاهد نستوه استان و آیت ا.. قریشی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری از جمله این آثار می باشد. وی همچنین ابراز امیدواری کرد تا در آینده ای نزدیک سریال سردار سرلشگر شهید مهدی باکری نیز آماده تولید شود. مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی با بیان این که عوامل تله فیلم شهید مهدی امینی از عوامل زبده و متخصص سینمای کشور و استان انتخاب شده اند گفت: این اثر فاخر به نویسندگی آقای زندی ، تهیه کنندگی آقای غفاری آذر و کارگردانی آقای بهمنی تولید خواهد شد. آثاری همچون گلوگاه شیطان و آخرین نبرد از جمله آثار سینمایی به کارگردانی بهمنی می باشد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.