جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

آغازهمایش تربیت بدنی و ورزش مدارس کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

آغازهمایش تربیت بدنی و ورزش مدارس کشور

ارومیه / خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی

آغازهمایش تربیت بدنی و ورزش مدارس کشور

 

 

 

نخستین همایش ملی تربیت بدنی و ورزش مدارس کشور با عنوان توسعه پایدار و ورزش دانش اموزی با حضور جمعی از کارشناسان ،پژوهشگران و مدرسان علوم ورزشی کشوردرارومیه برگزار می شود .

حمیدی معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش وپرورش درآیین افتتاحیه این همایش با اشاره به رویکرد این وزارت درارتقا توان علمی منابع انسانی درحوزه تربیت بدنی مدارس ازطریق برگزاری همایشها و انجمنهای علمی استانی افزود : فراگیرکردن فعالیتهای تربیت بدنی و مدرسه محوری وبرگزاری المپیاد های درون مدرسه ای دراولویت کاری وزارت آموزش وپرورش قراردارد.

رادفرمعاون سیاسی وامنیتی استاندارنیزدراین مراسم آموزش و پرورش را پایه رشد وتوسعه جامعه خواند و افزود : مدارس بستر شناسایی وپرورش نخبه های علمی فرهنگی و ورزشی هستند و باید ازاین فرصت و بستر در کنار قهرمان پروری برای تربیت و پرورش نسلی با روان سالم،جسمی توانمند و با اعتماد به نفس بالا استفاده کنیم .

فتاحی وقاضی پوردوتن ازنمایندگان مردم ارومیه درمجلس شورای اسلامی نیز درآیین افتتاحیه این همایش طی سخنانی برنقش وحدت اقوام وادیان مختلف درحفظ امنیت و اقتدار کشور و نقش ورزش در تربیت نسلی توانمند،سالم ،منضبط و مدافع ارزشهای انقلاب ونظام تاکید کردند.

سید مصطفوی مدیرکل آموزش وپرورش استان نیزدراین مراسم بر ضرورت بازنگری در روشهای تربیت بدنی مدارس،تولید محتوا، توجه به بهداشت روانی و جسمانی،کیفیت بخشی زنگ ورزش و فعالیتهای گروهی واماده سازی برای ورودبه میادین حرفه ای تاکید کرد.

حسینی معاون تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان ودبیر این همایش نیز گفت:ازسیصد مقاله رسیده به دبیر خانه ،243 مقاله بصورت سخنرانی و پوستر درچهارمحور فیزیولوژی وبیومکانیک ورزشی- مدیریت ورزشی-آسیب شناسی وحرکات ورزشی - و رفتار حرکتی در دوروز ارائه خواهد شد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.