جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

آسفالت معابر 45 روستادر آذربایجان غربی - نمایش محتوای خبر

 

 

آسفالت معابر 45 روستادر آذربایجان غربی

سردشت / خبرگزاری صداوسیما / اقتصادی

آسفالت معابر 45 روستادر آذربایجان غربی

مدیرکل بنیاد مسکن استان آذربایجان غربی در سفریک روزه به شهرستان سردشت گفت : معابر 45 روستای آذربایجان غربی آسفالت خواهد شد .

مدیرکل بنیاد مسکن استان در معیت معاون عمران روستایی بنیاد مسکن کشور که با هدف بازدید از پیشرفت فیزیکی اجرای طرح های هادی به شهرستان سردشت سفرکرده بودند ، گفت : ازمحل تامین قیر رایگان برای آسفالت معابر روستایی در سال 94 مقدار 20 هزارتن قیر به پیمانکاران واجد شرایط تحویل داده شد که با تحویل این مقدار قیر معابر روستایی 45 روستا با جمعیت برخورداری 72824 نفر و19545 خانوار در سطح استان آسفالت خواهد شد.

مهندس ایوب عزیزی افزود : حدود 600 هزار مترمربع از معابر داخل بافت روستاها آسفالت می شود که تعداد 35 روستا تاکنون آسفالتش به اتمام رسیده و تادوهفته آینده 10 روستای باقی مانده به اتمام می رسد.

مهندس عزیزی اظهارداشت : از محل اعتبارات کمک به بهسازی محیط روستاها در روستاهای نوار مرزی و روستاهای جنگ زده که حدود 7 شهرستان است 24 روستا تامین اعتبار شده و 12 میلیارد تومان برای بهسازی محیط این روستاها مصوب گردیده که 50 درصد این اعتبارات طی سال 94 دراختیار بنیاد مسکن قرارگرفته وهزینه شده که مابقی اعتبار هم حدود 6 میلیارد تومان هست ودر سال 95 تامین اعتبار خواهد شد و کار بهسازی 24 روستا به اتمام خواهد رسید.

وی همچنین بااشاره به بهسازی معابر روستایی شهرستان سردشت تصریح کرد : ازاین تعداد 5 روستا شیوه مردان ، ساوان جدید ، دولتو، بیوران سفلی ، قلعه رش با جمعیت برخورداری 4300 نفر و956 خانوار بااعتبار بالغ بر 2 میلیاردو 700 میلیون تومان که 500 میلیون تومان آن از اعتبارات استانی و 2 میلیارد و 200 میلیون تومان از اعتبارات مرزی می باشد و تاکنون در مجموع در 20 روستای شهرستان طرح هادی اجرا شده است.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.