جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

استقرار 300 پایگاه جشن عاطفه‌ها در آذربایجان غربی - نمایش محتوای خبر

 

 

استقرار 300 پایگاه جشن عاطفه‌ها در آذربایجان غربی

ارومیه / خبرگزاری صدا و سیما / اجتماعی

استقرار 300 پایگاه جشن عاطفه‌ها در آذربایجان غربی

 

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان غربی در جلسه هماهنگی جشن عاطفه‌‌ها که در سالن جلسات کمیته امداد آذربایجان ‌غربی برگزار شد، اظهار داشت: در سطح استان مجموعا 300 پایگاه برای جمع‌آوری هدایای مردمی ویژه جشن‌ عاطفه‌ها مستقر می‌شود، که اعم از پایگاه‌های ثابت و سیار هستند.

جلال حسین‌زاده با اشاره به اینکه اغلب آنها پایگاه‌های ثابت را شامل می‌شود، افزود: 20 مورد از آنها پایگاه‌های سیار هستند، تا کسانی که قادر به حضور در محل‌های تعیین‌شده نیستند، از این رهگذر هدایا و کمک‌های خود را به دانش‌‌آموزان اهدا کنند.

وی اضافه کرد: امسال جشن بزرگ عاطفه‌ها با شعار «مهر در انتظار همدلی» در دو مرحله با حضور حداکثری اقشار مختلف مردم، نهادها و ارگان‌های مختلف در سطح استان به مرحله اجرا گذاشته خواهدشد.

حسین زاده با اشاره به اینکه مرحله نخست روزهای 26 شهریور در میادین اصلی شهرها و جمعه 27 شهریور در مکان‌های برپایی نماز جمعه برگزار خواهدشد، ادامه داد: مرحله دوم جشن بزرگ عاطفه‌ها نیز در چهارشنبه هشت مهر ماه در سطح مدارس استان همراه با نواختن زنگ عاطفه‌ها برگزار خواهدشد.

مدیر کل کمیته امداد آذربایجان غربی با اشاره به جمع‌آوری هدایای دانش‌آموزان، معلمان و مربیان در این ایام، خاطرنشان کرد: مشارکت معنوی و همراهی اقشار مختلف مردم اعم از پیر و جوان همچنین طبقه‌های متمکن و متوسط امری قابل پیش‌بینی است.

حسین‌زاده با اشاره به حضور حداکثری و عموم مردم در جشن‌ عاطفه‌های برگزار شده در طول سال‌های گذشته، اضافه کرد: از مشارکت و همکاری فعالان این عرصه همچنین مردم نوع‌دوست استان تقدیر و تشکر می‌کنیم.

این مسئول با اظهار اینکه در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید قرار ‌گرفته‌ایم، یادآوری کرد: طبق سنوات گذشته امسال یکی از بزرگترین جشن‌های ملی معنوی با عنوان جشن عاطفه‌ها در انتهای ماه جاری و ابتدای ماه آینده برگزار خواهدشد.

این مسئول با اشاره به اینکه مطبوعات در هدایت کردن افکار عمومی و سوق دادن جوامع انسانی به سمت و سوی آمال و آرزوهای هر ملت نقش بسیار زیادی ایفا می‌کنند، اظهار داشت: تبلیغات و تلاش برای شناساندن اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، اهتمام برای انجام وظایف همگانی مهم‌ترین مسئولیت‌های رسانه‌های جمعی به شمار می‌رود.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.