سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

استقرار راهداران در جاده های کوهستانی آذربایجان غربی - نمایش محتوای خبر

 

 

استقرار راهداران در جاده های کوهستانی آذربایجان غربی

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

پیمان آرامون در بازدید از امکانات راهداری مستقر در راهدارخانه قوشچی گفت:

محورهای مواصلاتی استان به عنوان شاهراه ارتباطی و کریدور اصلی ترانزیت کالا و مسافر به کشورهای منطقه از اهمیت بالایی برخوردار است و نگهداری و حفاظت از آن و جلوگیری از هرگونه اختلال در روند عبور و مرور خودروها بسیار ضروری است . مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان نیز دراین بازدید با اشاره به نزدیکی زمان آغاز طرح زمستانی اکیپ های راهداری و امدادی گفت: 520 دستگاه انواع خودروهای راهداری در 68 راهدارخانه ثابت و سیار استان در محورهای ارتباطی و گردنه های برفگیر مستقر خواهند شد. ارسلان شکری با اشاره به روند بازسازی و آماده سازی ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز در راههای ارتباطی و گردنه های استان افزود: امسال 19 دستگاه مکانیزه نمک پاش در 31 راهدارخانه ثابت مستقر شده اند و با تلاش نیروهای راهداری مصالح مورد نیاز شامل شن و ماسه و نمک برای پخش در جاده ها و جلوگیری از یخبندان در محورهای ارتباطی به پایگاه های ثابت منتقل شده است. .


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.