جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

استفاده از ظرفیت های بومی برای محرومیت زدایی - نمایش محتوای خبر

 

 

استفاده از ظرفیت های بومی برای محرومیت زدایی

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

 رئیس بنیاد مستضعفان کشور در اولین سفر استانی خود و در دیدار با استفاده از ظرفیت های بومی برای محرومیت زداییاستاندار آذربایجان غربی با اشاره به رویکرد جدید این بنیاد در حذف محرومیت از مناطق کم برخوردار کشور گفت: این بنیاد به عنوان یاور دولت برای رونق کسب و کار و اشتغال سخت در تلاش است و در این زمینه شناسایی ظرفیتهای بومی هر منطقه برای تسریع زودودن چهره محرومیت بسیار مهم است. فتاح در ادامه به فعالیتهای این بنیاد در آذربایجان غربی نیز اشاره کرد و گفت : اجرای طرح مطالعاتی توسعه شهرهای چالدران و تکاب بصورت پایلوت در استان، بررسی مشکلات واحدهای راکد تولیدی و رونق فعالیتهای کشاورزی در استان از سایر موارد مطرح شده در این دیدار بود. شهریاری استاندار اذربایجان غربی نیز در این دیدار به اهتمام ویژه مسئولان استانی برای همکاری با این بنیاد جهت توسعه استان اشاره کرد همچنین در جلسه بررسی راهکارهای توسعه شهرستان چالدران که در استانداری و با حضور استاندار آذربایجان غربی نیز برگزار شد اعضای جلسه در مورد ایجاد بسترهای لازم حمل و نقل جاده ای، توسعه شبکه های نوین ابیاری،آخرین وضعیت سد بابااحمد، سرانه تحصیلی و تخصیص چگونگی اعتبارات و بودجه لازم به بحث و تبادل نظر پرداختند.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.