جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

استاندار آذربایجان غربی : رونق استان در گرو توزیع عادلانه اعتبارات - نمایش محتوای خبر

 

 

استاندار آذربایجان غربی : رونق استان در گرو توزیع عادلانه اعتبارات

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

شهریاری در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با اشاره به استاندار :رونق استان در گرو توزیع عادلانه اعتبارات استوضعیت شاخص‌های توسعه و تبعیت از قانون در توزیع اعتبارات برای رونق استان تاکید کرد و گفت:

بازنگری در چگونگی توزیع اعتبارات ،توازن استانی و تحرک بخشی مناسب با عدالت برای رونق این استان بسیار ضروریست رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی نیز در این جلسه با اشاره به اینکه چهار هزار و 420 میلیارد ریال درآمد دولتی طی نیمه نخست امسال در استان وصول شده، گفت: این میزان 77 درصد پیش بینی های درآمدی استان طی 6 ماهه اول است. ناصر حضرتی افزود: از کل درآمدهای استانی سه هزار و 770 میلیارد ریال مربوط به درآمدهای مالیاتی بوده که وصولی 82 درصدی نسبت به پیش بینی ها داشته است. وی اضافه کرد: تاکنون 45 درصد اعتبارات عمرانی استان نیز تخصیص داده شده است و امیدواریم روز به روز شاهد رشد این رقم باشیم. در پایان اعضای جلسه در مورد تخصیص اعتبارات برای طرحهای حمل و نقل درون شهری و برون شهری. ریلی و جاده ای.آب و کشاورزی. توسعه زیرساختهای آموزشی،علمی و درمانی و همچنین توزیع فصلی اعتبارات بودجه سال 1397 کل کشور و اعتبارات بخش توازن ملی و توازن استانی نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.