جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

از پاسخ سنگین موشکی تا قدردانی مردم از انتقام سخت سپاه - نمایش محتوای خبر

 

 

از پاسخ سنگین موشکی تا قدردانی مردم از انتقام سخت سپاه

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی

رویدادهای امروز هیجدهم دی ماه را مرور می کند. پاسخ سنگین موشکی سپاه به آمریکا روابط عمومی سپاه در بیانیه‌ای از حملات سنگین موشکی نیروی هوافضا به پایگاه آمریکایی عین الاسد در انتقام از ترور ناجوانمردانه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و یارانش خبر داد. وعده صادق؛ انتقام سخت هلاکت ۸۰ نظامی تروریست آمریکایی در پایگاه عین الاسد یک منبع آگاه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد، دستکم ۱۰۴ هدف از مواضع آمریکایی‌ها و متحدانش، در منطقه شناسایی شده اند که اگر آمریکایی‌ها مجددا مرتکب هرگونه خطایی شوند، این مواضع هدف حمله قرار خواهند گرفت. قدردانی مردم از انتقام سخت سپاه در پی اقدام بجا و شایسته سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، و با حملات سنگین موشکی نیروی هوافضا به پایگاه آمریکایی عین الاسد در انتقام از ترور ناجوانمردانه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش، مردم از این انتقام سپاه تقدیر واعلام حمایت کردند. هوای استان هوای استان امروز نیمه ابری بتدریج ابری همراه بابارش برف وباران بویژه درجنوب ومرکز استان پیش بینی میشود. غروب آفتاب امروز ساعت ۱۷ و ۲۸ دقیقه و اذان مغرب ساعت ۱۷ و ۴۸ دقیقه خواهد بود.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.