سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

از جولان برف و کولاک در جاده ها و تعطیلی مدارس - نمایش محتوای خبر

 

 

از جولان برف و کولاک در جاده ها و تعطیلی مدارس

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

 مام‌علی افزود : این تعداد خانواده در قالب ۲۴ نفر در مسیر اشنویه به ارومیه به دلیل بارش برف و لغزنده بودن این جاده از ادامه مسیر بازمانده و قادر به ادامه مسیرشان نبودند. وی اضافه کرد: با توجه به تداوم بارش برف، لازم است رانندگان و مسافران برای تردد در محورهای این شهرستان به‌طور حتم از زنجیرچرخ و تجهیزات زمستانی استفاده کرده و سوخت کافی و لباس گرم به‌ همراه داشته باشند. اما بر اثر بارش برف و برودت هوا ، مدارس برخی شهرستانهای آذربایجان غربی امروز تعطیل شد . اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی اعلام کرد ، با توجه به برودت هوا و بارش برف در آذربایجان غربی وضعیت تعطیلی مدارس در برخی مناطق این استان امروز یکشنبه ؛ 17 آذر به این شرح می باشد : سیلوانا : تمامی مدارس در نوبت صبح صومای برادوست : تمامی مدارس در نوبت صبح سلماس : مدارس ابتدایی و متوسطه دوره اول / صبح و بعد از ظهر نقده : تمامی مدارس در نوبت صبح اشنویه : تمامی مدارس در نوبت صبح سردشت: مدارس ابتدایی و متوسطه دوره اول در نوبت صبح مهاباد : تمامی مدارس در نوبت صبح پیرانشهر : تمامی مدارس در نوبت صبح بوکان : ابتدایی در نوبت صبح و بعد از ظهر بر اساس اعلام شکری مدیرکل راهداری و حمل و نقل حاده ای استان تمامی محورهای مواصلاتی در آذربایجان غربی باز و تردد در جاده های مناطق کوهستانی با زنجیر چرخ امکان پذیر است .


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.