جهش تولید | شنبه، ۸ آذر ۱۳۹۹

آزادسازی خرمشهر ، تبلور قدرت الهی - نمایش محتوای خبر

 

 

آزادسازی خرمشهر ، تبلور قدرت الهی

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی

حجت الاسلام سرائی در یادواره شهدای عملیات بیت المقدس و آبروی محله 13 شهید منطقه اسلام آباد خوی با تجلیل از مقام شامخ شهدای عملیات بیت المقدس گقت:

عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر نقطه عطف و دشمن شکن در تاریخ هشت سال دفاع مقدس بود و هنوز هم ایران اسلامی از آثار و برکات آن بهره مند است . وی سوم خرداد و سالروز آزاد سازی خرمشهر را نماد قدرت الهی دانست و افزود : در عملیات بیت المقدس رزمندگان اسلام با منطق ایمان و تو کل برخدا به میدان آمدند که نتیجه آن آزاد سازی خرمشهر در مقابل دشمنی بود که از همه امکانات و تجهیزات نظامی برخوردار بود . حجت الاسلام سرایی بااشاره به عهد شکنی آمریکا در برجام تاکید کرد : همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند آمریکا و حتی اروپائیان قابل اعتماد نیستند چرا که آنها به دنبال منافع خود در منطقه هستند . درادامه این مراسم از کتاب شهید داود شهاب از شهدای هشت سال دفاع مقدس رونمایی و از خانواده های شهدای عملیات بیت المقدس تجلیل شد . برپایی نمایشگاهی از آثار شهدا و توانمندیهای نظامی و فرهنگی بسیجیان از دیگر برنامه های این یادوار بود .


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.