سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

آرزوهایت با من، تو فقط کودکی کن - نمایش محتوای خبر

 

 

آرزوهایت با من، تو فقط کودکی کن

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

 موسسه رفاه کودک و نوجوان ارومیه چندسالی است پناه کودکانی شده که به کمکهای مادی و معنوی نیازمند هستند.

کودکانی که هنوز طعم شیرین کودکی را نچشیده با بیماری دست و پنجه نرم می کنند و یا کودکانی که بی سرپرست و بدسرپرست هستند و جای خالی دستان گرم پدر و مادر را احساس می کنند، همگی آرزوهایی دارند، آرزوهایی که شاید به اندازه دلهای کوچکشان کوچک باشد و یا به اندازه رویاهای قشنگشان دست نیافتنی و بزرگ. آرزوی داشتن یک ماشین کنترلی اسبای بازی یا درس خواندن و مدرسه رفتن و هزاران آرزوی قشنگ و رنگارنگ چیزی نیست که ما آدم بزرگها نتوانیم آنها را برآورده کنیم. اما هرشب زمانی که این کودکان باتصویری از آرزوهایشان به خواب می روند، تنها خداوند برآرزوی دلهایشان آگاه است و جالب این که برآورده شدن این آرزوها را به شریف ترین بندگانِ خود در زمین می سپارد. موسسه خیریه رفاه کودک و نوجوان یکی از صدها خانه فیروزه ای است که پنجشنبه های اول هرماه انسانهای خیِر و مهربان را دور هم جمع می کند تا با خواندن آرزوهای کودکان البته با اشکها و لبخندها، آنها را یک به یک برآورده کنند. به امید روزی که هیچ کودک معصومی تنها و آرزو به دل نماند.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.