سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

ارتش نماد عزت و اقتدار نظام اسلامی - نمایش محتوای خبر

 

 

ارتش نماد عزت و اقتدار نظام اسلامی

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

امیر سرتیپ حیدری در بازدید از قسمت‌های مختلف تیپ ٦٦٤ شهید عبدی ارتش نماد سلماس و در جمع ارتشیان پادگان ٢٦٤ شهید عبدی سلماس، گفت: آمادگی تیپ ٢٦٤ سلماس و دستاوردهایی که این تیپ در دوران دفاع مقدس داشته است، جای تقدیر و تشکر داردو کارکنان تیپ ٢٦٤ اعم از پایور و وظیفه در بازدیدی که داشتیم، نشان دادند که در برابر هرگونه تهدید دشمن آگاه و آماده هستند. فرمانده نیروی زمینی محوری ارتش ،بر ولایتمداری، عدالت محوری، شایسته سالاری و ارتقای توان آمادگی کارکنان ارتش تاکید کرد فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال غرب نیروی زمین ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز گفت: امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در اوج قدرت قرار دارد که در تاریخ بی نظیر است. امیر سرتیپ دوم علی حاجیلو افزود: همه تلاش دشمن این است که فرهنگ غنی دفاع مقدس را با تبلیغات پوچ خود از ملت ایران دور کند اما ملت ایران اسلامی همیشه هوشیار بوده و اجازه یاوه گویی به آنان نمی دهد. وی ادامه داد: دفاع مقدس فرصت خودباوری، عزت، اقتدار، امنیت، کرامت و بالندگی را برای ایران اسلامی به ارمغان آورده است. وی گفت: خدمات تیپ ٢٦٤ شهید عبدی سلماس نیز در دوران دفاع مقدس بسیار شایسته بود به طوری که این تیپ ممتاز با تقدیم شهید ، جانباز و آزاده نقش بی بدیلی در عملیات های مختلف ارتش ایفا کرده است


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.