رونق تولید ملی | جمعه، ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

ارتش نماد اقتدار ایران اسلامی - نمایش محتوای خبر

 

 

ارتش نماد اقتدار ایران اسلامی

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی

ارتش نماد اقتدار ایران اسلامی

فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال غرب در مراسم سان و رژه روز ارتش در ارومیه با اشاره به امنیت پایدار در کشور گفت:

هم اکنون ایران اسلامی از امن ترین کشورهای جهان است که در سایه رهنمون های رهبر معظم انقلاب و رشادت های نیروهای نظامی و مسلح در کشور حاکم شده است. امیر حاجیلو به توطئه های شوم دشمنان اشاره کرد و گفت: دشمنان اسلام و انقلاب از سر استیصال به تروریست های تاریخ مصرف گذشته و برخی قدرت های مخالف اسلام روی آورده اند و تلاش دارند امنیت منطقه را خدشه دار کنند اما با سد مستحکم ایمان و اراده مردم ایران برخورد می کنند. او افزود: به پاس رشادت های نیروهای نظامی اعم از ارتش و سپاه، جمهوری اسلامی ایران جزیره ثبات و امنیت در منطقه است و هرگز با تحرکات حقیر دشمنان این اقتدار و امنیت خدشه دار نخواهد شد. نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی هم در این آیین گفت: ارتش در طول ۴۰ سال به ویژه ۸ سال جنگ تحمیلی ارادت خود را در راستای ثبات دین و پیروزی کشور به اثبات رسانده اند. حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی عده ای به این فکر افتادند که ارتش منحل بشود، اما امام خمینی با کیاست و فراست خاص خود براساس آیات قرآن کریم ضروری دانستند که نه تنها ارتش نباید منحل بشود بلکه باید تقویت نیز بشود. او گفت: ارتشیان و نیروهای مسلح ما باید افتخار کنند که تنها نیروهای نظامی دنیا هستند که در خدمت قرآن و نظام اسلامی اند. در ارومیه مجاهد نستوه آذربایجان، حجت الاسلام و المسلمین حسنی نیز علی رغم کسالت حال، در این مراسم رژه حضور یافتند.جدیدترین اخبار

تشکیل کمیته ویژه توسعه شهرستان تکاب
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی
تشکیل کمیته ویژه توسعه شهرستان تکاب
شهریاری بااشاره به ظرفیتهای توسعه شهرستان تکاب گفت: در این راستا کمیته اجرایی ویژه ای تشکیل و به صورت ماهانه از روند اجرای مصوبات توسعه این شهرستان گزارش ارائه خواهند داد.
پیام تبریک نماینده ولی فقیه در استان به سرلشکر سلامی
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی
پیام تبریک نماینده ولی فقیه در استان به سرلشکر سلامی
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در پیامی انتصاب سرلشکر پاسدار حسین سلامی به سمت فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت.
خسارت ۳۰درصدی باغات براثر سرمازدگی
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اقتصادی
خسارت ۳۰درصدی باغات براثر سرمازدگی
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گفت: برآورد‌های اولیه از میزان خسارت‌های ناشی از افت محسوس دما و سرمازدگیِ در روز‌های گذشته حاکی از خسارت ۱۰الی۳۰ درصدی به باغات استان است.

پربیننده ترین اخبار

شفای مرگ آلود !
ارومیه/خبرگزاری
شفای مرگ آلود !
دخالت برخی عطاری های متخلف در امر درمان با تولید کپسولهای به ظاهر گیاهی مشکلات متعددی برای شهروندان به وجود آورده که اعتیاد و بیماری های وخیم جسمی از جمله عوارض ناخوشایند آنهاست.
اردوی تیم ملی
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/ورزشی
اردوی تیم ملی "ژیمناستیک برای همه" در ارومیه
تیم‌های ترکیبی ژیمناستیک اواخر تیر امسال به مسابقات جهانی اتریش اعزام خواهند شد.
ضرورت تشدید نظارت بر واگذاری اراضی ملی
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
ضرورت تشدید نظارت بر واگذاری اراضی ملی
آرامون گفت: واگذاری اراضی ملی برای اجرای طرحهای مختلف تولیدی، نظارت جدی و مستمر دستگاه‌های متولی را می طلبد.