جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

آذربایجان غربی قهرمان المپیاد استعدادیابی کاراته - نمایش محتوای خبر

 

 

آذربایجان غربی قهرمان المپیاد استعدادیابی کاراته

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/ورزشی

 این المپیاد که در ارومیه و به مدت 3 روز برگزار شد در پایان، در کاتای انفرادی نوجوانان و نونهالان به ترتیب امیرحسین معین الدینی از کرمان و پوریا یعقوبی از ایلام قهرمان شدند. در بخش کمیته نوجوانان نیز در وزن ۴۸ -کیلوگرم سهیل بیات از تهران، وزن ۵۲- کیلوگرم عرفان ابراهیمی از تهران، وزن ۵۷- کیلوگرم امیرعباس بیک محمدلو از تهران، وزن ۶۳- کیلوگرم محمدطاهامهدیزاده از مازندران، وزن ۷۰ - کیلوگرم سهیل میدان رو از آذربایجان غربی، وزن ۷۰+ کیلوگرم ابوالفضل نوری از مازندران مدال طلای این مسابقات را کسب کردند. در بخش کمیته نونهالان نیز در وزن ۳۵- کیلوگرم رضا صفری از آذربایجان‌غربی، وزن ۳۸- کیلوگرم امیرمحمدرشید از قم، وزن ۴۲- کیلوگرم امین میرزانژاد آذربایجان غربی، وزن ۴۶- کیلوگرم مهدی اکبری از مرکزی، وزن ۵۰- کیلوگرم علیرضارفیعی جورن از یزد، وزن ۵۵- کیلوگرم سیدابوالفضل حسینی از مازندران و در وزن ۵۵+ کیلوگرم نیز مهدی شیرزاد از آذربایجان‌غربی قهرمان شدند. در بخش رده بندی کلی این مسابقات در مجموع توزیع مدالهای بخشهای نونهالان و نوجوانان نیز تیم آذربایجان غربی با ۴ طلا و یک نقره به مقام اول، تیم مازندران با ۳طلا، ۲ نقره و ۳ برنز نایب قهرمان و تیم تهران نیز با ۳ طلا، ۱نقره و ۵ برنز به مقام سوم این مسابقات رسیدند. این مسابقات در بخش پسران و با حضور 600 ورزشکار نونهال و نوجوان در قالب 33 تیم کمیته و کاتا در ورزشگاه غدیر ارومیه برگزار شد. ارومیه اواخر شهریورماه جاری میزبان مسابقات بین‌المللی کاراته جام وحدت و دوستی است.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.