جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

آذربایجان غربی قطب گردشگری شمال غرب ایران. - نمایش محتوای خبر

 

 

آذربایجان غربی قطب گردشگری شمال غرب ایران.

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

تیموری در نخستین نشست توسعه گردشگری در استان غرب کشور با .تشریح ظرفیت های گردشگری در آذربایجان غربی رونق این صنعت پر سود و اشتغال زا را در کشور وابسته به هماهنگی و تعامل استانهای همجوار برای ارائه خدمات منسجم به گردشگران و جذب سرمایه گذاران این صنعت عنوان کرد. او تکمیل زیرساختهای رفاهی و ارتباطی ، تربیت نیروی انسانی علاقه مند و مجرب، جذب مشارکت بخش خصوص و تبلیغات را راهکارهای اصلی سوددهی در صنعت گردشگری دانست . آرامون سرپرست معاونت امور عمرانی استاندار هم همجواری با 3 کشور ترکیه، عراق و جمهوری آذربایجان و اشتراکات فرهنگی، دینی و زبانی مردم مرزنشین استان با این سه کشور را از یک سو و وجود 3 فرودگاه و مناطق آزاد تجاری و اقتصادی را از سویی دیگر از بسترهای مناسب برای توسعه صنعت گردشگری در آذربایجان غربی عنوان کرد. جباری مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان هم از آمادگی 93 مرکز اقامتی با 5 هزار تخت برای استقبال از میهمانان آذربایجان غربی در ایام نوروز خبر داد و گفت: به تازگی 30 مجوز جدید برای سرمایه گذاری در صنعت گردشگری آذربایجان غربی صادر شده است. امسال سرمایه گذاران بخش خصوصی 45 میلیارد ریال در صنعت گردشگری استان سرمایه گذاری کرده اند.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.