سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

اختتامیه جشنواره ملی عکس دریاچه ارومیه - نمایش محتوای خبر

 

 

اختتامیه جشنواره ملی عکس دریاچه ارومیه

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/فرهنگی

رییس اولین جشنواره ملی عکس دریاچه ارومیه گفت: نخستین جشنواره ملی عکس دریاچه ارومیه با هدف انعکاس شور و نشاط پرآبی دریاچه و توسعه صنعت گردشگری برگزار شد احمد زاده با اشاره به برگزاری تور عکاسی دریاچه ارومیه ، گفت : از تعداد 58 درخواست برای برگزاری تور عکاسی ، 15 عکاس جهت بازدید از دریاچه و عکاسی از آن انتخاب شدند. وی با بیان اینکه ۵۲ اثر از ۲۷ عکاس به بخش مسابقه و نمایشگاه نخستین جشنواره ملی عکس دریاچه ارومیه راه یافتند، عنوان کرد: از میان آثار ارسالی از سه نفر به عنوان اثر برتر و سه نفر شایسته تقدیر و یک نفر نیز در حوزه عکس موبایلی تجلیل می شود نخستین جشنواره ملی عکس دریاچه ارومیه با تجلیل از آثار برتر جشنواره بعد از برپایی نمایشگاه اثار منتخب به مدت شش روز با برگزاری مراسم اختتامیه در آمفی تئاتر شهرداری ارومیه به کار خود پایان داد. اولین جشنواره ملی عکس دریاچه ارومیه با هدف بازشناساندن، کمک به حفاظت و همچنین معرفی ظرفیت های سرمایه گذاری، گردشگری، سلامت و کسب کار دریاچه ارومیه برای اولین بار در سطح ملی و توسط شهرداری ارومیه برگزار شد


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.