جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

اخبار انتخاباتی - نمایش محتوای خبر

 

 

اخبار انتخاباتی

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی

اخبار انتخاباتی

در این بسته خبری می توانید اخبار انتخاباتی را مشاهده کنید.

انصراف سه نامزد انتخابات مجلس از حوزه ارومیه ملامحمدی‌زاده افزود: طی چند روز گذشته سه تن از نامزد‌های انتخابات مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه ارومیه انصراف داده‌اند که با این حساب ۵۸ داوطلب در گود انتخابات با هم رقابت می‌کنند.

********** همایش رای اولی‌ها با هدف آشنایی و مشارکت نسل جوان در عرصه‌های اجتماعی از جمله انتخابات همایش رای اولی‌ها در ارومیه برگزار شد. امسال در آذربایجان غربی بیش از ۱۳۴ هزار رای اولی در انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی حضور خواهند داشت.

********** تکاب آماده حضوری پرشور امام جمعه و فرماندار شهرستان تکاب ضمن دعوت از مردم برای حضور گسترده در انتخابات از آمادگی این شهرستان برای برگزاری انتخابات خبر دادند.

********** دعوت بر حضوری دشمن شکن خانه مطبوعات و بسیج رسانه آذربایجان غربی نیز در بیانیه‌ای بر حضور گسترده اقشار مختلف مردم از جمله اصحاب رسانه در انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی تاکید کرد.

********** حضور بازرسان در شعب اخذ رای فراهانی رئیس هیئت بازرسی بر انتخابات مجلس یازدهم در چالدران از حضور ۶۸ بازرس در شعب اخذ رای این شهرستان خبر داد.

********** همایش بصیرتی زن و انتخابات سرهنگ یوسفی فرمانده سپاه پلدشت در همایش بصیرتی زن و انتخابات بر حضور پرشکوه مردم همچون گذشته در انتخابات و یاس و ناامیدی دشمنان تاکید کرد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.