جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

احداث ۴۲ مرکز جامع سلامت شهری و روستایی در کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

احداث ۴۲ مرکز جامع سلامت شهری و روستایی در کشور

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

مدیر عامل بنیاد علوی با حضور در روستای مرزی مخور از روند فعالیت اعضای صندوق آبادانی و پیشرفت این روستا بازدید کرد. منصوری با استقبال گرم مردم به این روستا وارد و از کارگاه قالی بافی و نمایشگاه توانمندی‌های اعضای صندوق خرد آبادانی و پیشرفت روستای مخور که در قالب غرفه‌های مختلف از جمله هنر آشپزی، صنایع دستی، فرآورده‌های دامی و لبنی و تولیدات فرش به نمایش گذاشته شده بود بازدید کرد. مدیر عامل بنیاد علوی در جریان دیدار با مردم این روستا به فعالیت‌های این بنیاد در سطح کشور اشاره کرد و گفت: این بنیاد در جهت خدمت به مردم محروم کشور یک هزار کلاس درس، ۱۴ هزار واحد مسکونی برای خانوار‌های ۲ معلول و ۴۲ مرکز جامع سلامت شهری و روستایی احداث کرده است. او افزود: در تمامی اجرای این پروژه‌ها از لحاظ تامین اعتبار با ادارات بهزیستی، آموزش و پرورش و دانشگاه علوم پزشکی به صورت مشارکتی همکاری‌های لازم را انجام می‌دهد. منصوری با بیان اینکه بنیاد علوی با شعار (با مردم برای مردم) پا به عرصه خدمت رسانی گذاشته است افزود: این بنیاد با پرداخت تسهیلات کم بهره در اشتغال افراد جویای کار همراه مردم در مناطق محروم کشور است.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.