اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | پنج‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۶

اجرای طرح امین در مدارس آذبایجان غربی - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای طرح امین در مدارس آذبایجان غربی

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/علمی فرهنگی

اجرای طرح امین در مدارس آذبایجان غربی

 حجت الاسلام ارشاد معاون تهذیب حوزه های علمیه آذربایجان غربی گفت :

این طرح با همکاری مشترک حوزه های علمیه و آموزش و پرورش استان بعنوان مدارس امین اجرا می شود که بر اساس برنامه ریزی این طرح تا پایان آذر ماه در 245 باب مدرسه دیگر نیز در استان اجرا خواهد شد. وی هدف اصلی طرح ملی مدارس امین را ارتقای سطح معنوی و تربیتی و تزکیه ای دانش آموزان در مدارس اعلام کرد و افزود: در طرح مدارس امین روحانی مبلغه و یا مبلغ حدود 30 ساعت در هفته با همکاری اولیا و مربیان در مدارس به اجرای برنامه های فرهنگی و تربیتی دانش آموزان کمک می کند. ارشاد تصری ح کرد: در حال حاضر در مدارس امین استان 55 روحانی مبلغه و مبلغ فعال هستند که با اجرای این طرح در 245 مدرسه دیکر شمار این طلاب نیز به 300 نفر افزایش می یابد. وی با اشاره به استقبال خوب خانواده ها و دانش آموزان از طرح مدارس امین در استان افزود: به علت کمبود روحانی و منابع اعتباری این طرح در برخی از مناطق استان با مشکل مواجه بود که با حل مشکل این طرح از امسال در اکثر مناطق استان توسعه می یابد. در آذربایجان غربی در حال حاضر بیش از 20 هزار دانش آموز زیر پوشش مدارس امین قرار گرفته اند. در ایران 3 هزار و 500 مدرسه امین وجود دارد. برچسبجدیدترین اخبار

این روستا، بازمانده از تحصیل ندارد
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
این روستا، بازمانده از تحصیل ندارد
دانش آموزان روستای قره قوین بورالان، وجود پربرکت آقای سهیلی و خانم امیرپور زوج معلم دلسوز را موهبتی می دانند که با ورودشان به روستا دیگر حسرت ادامه تحصیل بر دل هیچ دانش آموزی نماند.
بازگشت به دوران مس !
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اقتصادی
بازگشت به دوران مس !
مصنوعات مسی چندسالی بود که با ورود سایر ظروف صنعتی به بازار به حاشیه رانده شده بود، اما امروز شاهد هستیم که استفاده از ظروف مسی دوباره مورد اقبال خانواده ها قرار گرفته است.
طرح کنترل سوخت مصرفی خودروها در خوی 96/10/28
طرح کنترل سوخت مصرفی خودروها در خوی 96/10/28
طرح کنترل سوخت مصرفی خودروها در خوی

پربیننده ترین اخبار

ردپایِ میش مرغ ! 96/10/24
ردپایِ میش مرغ ! 96/10/24
آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه و همدان در گذشته نه چندان دور زیستگاه میش مرغ بود اما در وضعیت کنونی نسل این پرنده در تمامی زیستگاه ها بجز دشت سوتاو بوکان منقرض شده است.
یادواره شهدای روستای قره باغ ارومیه 96/10/23
یادواره شهدای روستای قره باغ ارومیه 96/10/23
هفتمین یادوراه 57 شهید روستای قره باغ ارومیه برگزار شد.
قالیبافان بیمه می شوند 96/10/24
قالیبافان بیمه می شوند 96/10/24
قالیبافان در محدوده سنی 18 تا 50 سال می توانند سالیانه با پرداخت یک سوم حق بیمه از مزایای بیمه مستمری، بازنشستگی و از کار افتادگی صندوق بیمه اجتماعی بهره مند شوند.